Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nem illik egy...

Csak szerintem nem illik egy idegen lakásban a más ember laptopjában engedély nélkül túrkálni?

Figyelt kérdés

Ma délután amikor hazaértem és felnyitottam a laptopom fedelét ,láttam,hogy az utolsó kijelzett idöpont 12:05 -amikor is én dolgozni voltam . Gondoltam biztos a párom használta -oké . Mikor hazajött,megemlítettem neki, Ő megesküdött,hogy hozzá sem nyúlt - viszont 3 kollégájával jött fel,akik itt megvárták,amíg zuhanyzott - ezek szerint valamelyikük nyitogatta . A párom szerint túlreagálom és biztos csak kíváncsi volt -mivel ez egy "különleges" gép (macbook air - vékony,de nem különleges) és meg akarta nézni . Az én nézetem szerint ez bőven túllépi a pofátlanság határait ,én sem nézegetek egy idegen helyen a szekrénybe ,nem nyulkálok a fiókokba..


Tényleg csak túlreagálom-vagy ez mások szerint sem fér bele egy hétköznapi kávémeghívásba ?



2014. ápr. 30. 17:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tényleg illetlenség, de kár ezen túráztatnod magad. Azt viszont nem teljesen értem, hogy miért zuhanyzik a párod, ha ott vannak a kollégái, cagy ha zuhanyoznia kell, akkor miért vannak ott a kollégák. Mi csak a jó barátokat hagyjuk 'szabadon kószálni' a lakásban, de tőlûk nem is probléma, ha kinyitják a laptopot, amíg nem turkálnak (amit nyilván nem tesznek).
2014. máj. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A párom több iskolában is tanít,ahogy a kollégái is. Az egyikben fel díszítették a sulit a ballagása miatt a másikban pedig egy osztályt vezetett ballagni. Közben haza ugrott zuhanyozni. Hogy a kollégái minek mentek azt passzolom,azt mondta hogy meghívta őket kávézni addig,minden iskola es a lakásunk is külön városokban van,egyutt utaztak (máskor is többen mennek külső helyszínekre költséghatékonyság miatt)
2014. máj. 9. 13:07
 13/13 anonim ***** válasza:
Az hogy kinyutotta még nem probléma, de ha bele is nyúlt, az már pofàtlanság
2014. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!