Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Otthonról dolgozók - titeket...

Otthonról dolgozók - titeket is állandóan zavarnak?

Figyelt kérdés
Miért gondolják egyesek, hogy azért, mert otthonról dolgozol, bármikor megzavarhatnak a munkádban? Másnak is vannak ilyen tapasztalatai? Teljesen úgy tekintene rám, mintha nyugdíjas lennék, bármikor napközben becsengetnek különféle dolgokért. Ha a Lidl-ben lennék pénztáros, biztos nem jönnének oda. Miért nem tartják tiszteletben az ember munkaidejét?

2014. máj. 5. 11:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egy csengő áramkört megszakító kapcsoló csodákra képes ám.
2014. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Én is itthonról dolgozom, lassan fél éve. Most kezdek szembesülni azzal,hogy boldog-boldogtalan becsenget. Nem a rokonok,meg ismerősök,mert ők vagy másik városban élnek, vagy tiszteletben tartják a munkaidőmet. Olyan emberek, akik eladni, ajánlani, beszélgetni, téríteni, akarnak, vagy csak valami mondvacsinált indokkal bejutni a házba,hogy felmérjék,hova lehet betörni. Most tartok ott,hogy kiírtam a csengő mellé,hogy ha nem postás, futár az illető, vagy nem a ház ég, akkor ne is próbálkozzon. Miből gondolják ezek egyáltalán, hogy bárki itthon van munkaidőben?! Nagyon elegem van már ebből.
2014. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugdíjasok vannak otthon ,és őket könnyű palira venni ,kirabolni. Ezért járnak munkaidőben a csengetők.
2014. máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
10: miért ne lenne idő gyikra feljárni? Neked nincs szüneted a munkahelyeden? Te nem tudsz munka alatt gépen dolgozva több helyre figyelni? :D Ez a beszólás eléggé szánalmas volt!
2014. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én kibírnám ha zaklatnának,csak találnék végre valós otthon végezhető melót:DD
2014. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Bocsi hogy belerondítok, de valamelyikőtök nem írná le privátban hogy milyen otthon végezhető meló ez? Szeretnék én is kifogni egyet. Nagyon megköszönném. :)
2014. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!