Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen egyének miért csodálkozna...

Ezen egyének miért csodálkoznak?! "Miért nem akar velem senki se összejönni? " "Sok fiú próbálkozik nálam, de nagyrészt elutasítom őket. " "Akivel én szeretnék kapcsolatot, ott meg én leszek elutasítva egyszerűen nem értem miért. "

Figyelt kérdés

ÉS?!


Én is rahedli szép csajszinak nem kellettem, akik nekem kellettek volna. Akkor most mi van? Mész tovább kész, az van.


Nem tudom mit mit akarnak ezek. Akik nálatok kopogtatnak picenyeim, azok nektek nem kellenek, mert valszeg sz@r pasinak tartjátok őket (HA pasik még egyáltalán a szemeitekben ezek). Ti pedig rinyálók biztos vagyok benne, hogy szintúgy jó pár fokkal elitebb/komolyabb ajtón kopogtattok, azoknak meg ti vagytok a sz@rok. Ennyi, most fáj ezen emberkéknek az igazság? Vagy nekik szabad elküldeni a bénákat, de őket meg senki ne küldje el? Vicc! :DD



2014. jún. 12. 14:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

"Szóval itt az a lényeg, hogy nem "senki se", hanem akiket ő akar, azok közül nem.


De nem senki, hanem egy csomó(!) már összeakart vele jönni, de neki (ahogy magad is írtad, de nem tudom mit nem lehet ezen nem érteni, hisz mindenki válogat, nincs ebben semmi extra), szóval neki az a rengeteg nem jó."


Ő olyat akar, aki hozzáillik! Nem csak egy akárkit!


Figyu, ha te most keresel magadnak barátot/barátnőt, van egy preferenciád, külsőre, belsőre. Így te magadnak megfelelőbbet tudsz találni, mintha lenne egy tucat lány, aki járni akar veled, de neked nem tetszene egyik sem, mert túl buta, túl ronda, túl vihogós... érted?


A "nem kellek senkinek" itt azt jelenti, hogy nem kellek senkinek, akit én akarok, akivel én szeretnék összejönni, aki megfelelne az én ideámnak.


Miért baj, ha valaki jó pasit vagy jó nőt akar magának?

2014. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Azzal sincs baj. Semmivel sincs semmi baj. :)


"Nem kellek annak akit én akarok, akivel én szeretnék összejönni, aki megfelelne az én ideámnak."


De ő is lehet hogy megfelelt egy tucat férfi/fiú álom-ideáljának, de mivel ők nem voltak szimpik neki, így pattintotta őket.


Miért nem lehet feldolgozni azt, hogy (ha én lennék ezen lányok egyike) az ideálomnak megfelelőt keresek (és találok, nem is egyszer), annak meg én nem biztos, hogy szimpi vagyok, így ő simán lepattint engem?


Hisz én is ezt csináltam a másik oldalon, miért legyek én a kivétel?


Ha a példánál maradva én lennék a lány továbbra is - én is lekoptattam a fiúkat, mert nem feleltek meg, akkor mégis miért én lennék a kivétel, hogy engem mindenki akarjon, és ne akarjon lepattintani?


A párválasztás amúgy is egy bonyonult, időigényes feladat. Benne van, hogy bizony mindenkit nem egyszer dobhatnak. Pont a megfelelés-nem megfelelés miatt. Akkor ne sírjunk már (mintha a másik nemnek mindent lehetne)...

2014. jún. 12. 17:48
 13/18 anonim ***** válasza:

De hát épp ez az egésznek a lényege! Hogy aki megfelel az én ideámnak, annak én legyek az ideája. Ez a párkeresés. Hogy megtaláld azt, aki téged keres.


"De ő is lehet hogy megfelelt egy tucat férfi/fiú álom-ideáljának, de mivel ők nem voltak szimpik neki, így pattintotta őket."


Ez igaz, de senkitől nem várható el, hogy boldogtalan legyen, csak mert valakinek ő lenne az igazi.


"Miért nem lehet feldolgozni azt, hogy (ha én lennék ezen lányok egyike) az ideálomnak megfelelőt keresek (és találok, nem is egyszer), annak meg én nem biztos, hogy szimpi vagyok, így ő simán lepattint engem?"


Feldolgozza, csak lassabban, mint te. Neki idő, ki kell sírnia magát. Ha nem gyászolja, nem is volt fontos.


"Hisz én is ezt csináltam a másik oldalon, miért legyek én a kivétel?"


Az embereket viszont nem azért kosarazzák ki, mert ők is kikosaraztak valakit. Ebben nincs logika vagy ok-okozat.

2014. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Elbeszélünk egymás mellett. Én nem azt mondtam, hogy amiért megdöglött a tehenem, dögöljön meg a másiké is. Ebben tényleg nem lett volna semmi ráció - ha így írtam volna!


Én arra világítok rá, arra viszont nagyon, hogy ha előfordult (ráadásul nem egyszer, milliószor), hogy kikosarazott másokat, akkor természetes, hogy más is pattinthatja őt.


Azért beszélsz el mellettem, mert NEM avégett, amiért ő dobott egy rakás embert, hanem AMIATT hogy ez egyáltalán lehetséges. A lepattintás. Hisz ő maga is csinálta nem egyszer. Ha pedig valamit én csinálok, akkor azt teljesen egyértelműen más is csinálhatja (és csinálja is, mint láthattuk). Na ezt nem értetted meg.


És az ilyenek sem értik, különben nem tennék fel a kérdést.


Csak a kérdés, alapból önellentmondás.


Meg egy kissé olyan szagú (és pontosan ez szúrja a szemem minduntalan), hogy én megtehetem másokkal, de légyszike, más ne tegye már velem, mert én "én" vagyok. WTF???!!!

2014. jún. 12. 18:33
 15/18 anonim ***** válasza:

"Ha pedig valamit én csinálok, akkor azt teljesen egyértelműen más is csinálhatja"


Ez nincs így a világban. Nemrég ellopták a telefonom; akkor egyértelműen én is ellophatom valakiét?


"én megtehetem másokkal, de légyszike, más ne tegye már velem, mert én "én" vagyok. WTF???!!!"


MINDENKI ilyen, az egész világon, mert mindenki önző. Mindenki a saját érdekét nézi. Kortól, nemtől, nemzetiségtől függetlenül. Mindenki ÉN-t védi, mindenkinek ÉN a legfontosabb.


De most komolyan, te tényleg elszomorodnál, ha lenne egy 200 kilós, büdös szájú rajongód, és nemet kellene mondanod neki?

2014. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

"Ez nincs így a világban. Nemrég ellopták a telefonom; akkor egyértelműen én is ellophatom valakiét?"


Rosszul fogalmazol, olyan dolgokat keversz ide, ami ehhez a példához még csak közel sincs.

Inkább mondtad volna azt: a múltkor nem engedtem ki egy rahedli autót a kereszteződésből, akkor hasonlóan ehhez bizony engem sem biztos, hogy mindig ki fognak engedni.

A lopás példa (bár az ilyet rühellem, de most az egyszer legyen) pedig így lett volna helyes: múlt évben kizsebeltem embereket Madridban, akkor bizony lehetséges, hogy engem is ki fognak fosztani valamikor.


"MINDENKI ilyen, az egész világon, mert mindenki önző. Mindenki a saját érdekét nézi. Kortól, nemtől, nemzetiségtől függetlenül. Mindenki ÉN-t védi, mindenkinek ÉN a legfontosabb."


Igen, az ember egoista lény, de akkor is legyen már egy egészséges énképe magáról. Tudom, hogy nekem is sz@r (itt most kivételesen magamra gondolok, nem a kérdésben kiírt emberekre), szóval tudom, hogy nagyon rossz érzés, ha aki nekem tetszik az még csak fel sem veszem/rám se néz, de én nem mondom azt, hogy "én dobhatok másokat, de az én kiszemeltem véletlenül se dobjon engem" - csak mert magamnak akarok jót... Bakker ilyen ez a h.ülye élet, hogy ha nekem sem tetszik pár lány, és rájuk sem nézek, pontosan ugyan így engem is dobhat az, akinek nem tetszem. Tudom, hogy gáz, de ha én ezt tudom, nem hiszem el, hogy más nem tudja - vagy nem gondolja át, ő mit tesz, így vele is megtehetik a nagy számok törvénye alapján. Legyen már ennyi jelleme!


"De most komolyan, te tényleg elszomorodnál, ha lenne egy 200 kilós, büdös szájú rajongód, és nemet kellene mondanod neki?"


Neki, és még sok ilyen lánynak, hisz nem kizárólag róla van szó, nem 200 kg-os pattanásos (sőt, mit pattanásos, néhány fiatal bőre klinikai eset) csúnya fiúk/férfiak mondtak nemet, hanem tök átlagos fickók, akik szimplán csak nem voltak "menő" jó pasik. VAGY jó pasik voltak, de öntelt beképzelt s.eggfej ágyútöltelékek. Azért ez nem mindegy! :)

Az általad írt 200 kg-os delikvensnek sokan könnyen mondanak nemet, tehát ez szélsőséghes példa. Nyilván pont ezért írtad le, szemléltetésként, ezzel nincs is baj.

De sokan (fiúk, lányok is) a szimplán nem elég jó egyéneket küldik el, de ahogy írtad nagyon találóan, ez mivel sérti az egójukat, már nem tetszik nekik.


Jómagam is foghatnám sírósra a dolggot, hogy engem miért nem vesznek észre a "jó csajok", de pontosan tudom, hogy azért van ez, mert én is (sajnos, vagy nem sajnos) pattintottam a nekem nem elég jókat.


De nem bömbölök, nem írok kérdéseket ide tucatszám, mint sok férfitársam (vagy ezek a "fenti" nők), hisz tudom, hogy valszeg én sem vagyok jó nekik. Persze, hogy nekem sem tetszik, de el kel fogadnom. Mindenki válogat, ahogy én is.

2014. jún. 13. 10:12
 17/18 anonim válasza:
Hogy érted hogy mit csodálkoznak?Hagy csodálkozanak meg van nekik engedve...Amíg nem neked bőgik ezt el ,akkor mi bajod ezzel???
2014. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 David82 ***** válasza:
Te most mit szívtál?
2015. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!