Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire bunkóság, ha valaki...

Mennyire bunkóság, ha valaki internetes beszélgetés közben 15-30 percre vagy mégtöbbre, szó nélkül elmegy?

Figyelt kérdés
És emiatt megjegyzést tenni neki?
2014. júl. 6. 10:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha valakivel csetelek és nem válaszol, akkor én mindig úgy vagyok vele, hogy valami váratlan dolog közbejöhetett hirtelen, ami miatt nem volt ideje szólni, hogy elmegy egy időre. Soha nem szoktam ilyen hülyeségeken megsértődni, bár én amúgy sem nagyon szeretem a csetet használni fontosabb beszélgetésekre, azokat inkább telefonon intézem. Ha meg valami fontosabb esemény megszakítja a kis trécselésünket valakivel, azon nem szoktam hisztizni még akkor sem, ha az illetőnek nem volt ideje jelezni, hogy el kell mennie.
2014. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%
Az életet nem a chat előtt kell élni. Majd biztos minden sz*rás előtt körbeírok, jó vicc. Ezért megjegyzést tenni meg pláne. Nőjetek fel. Ha beszélgetni akartok valakivel, találkozzatok, vagy hívjátok fel telefonon!
2014. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy emberrel folytatok egyedül folyó kommunikációt ilyen formában, de tőle is csak akkor esne rosszul, ha épp egy beszélgetés kellős közepén tűnne el bejelentés nélkül, váratlan helyzeteket kivéve.

Amúgy egyáltalán nem tartom bunkóságnak, van, hogy valakivel egy nap is eltelik, mire négy mondatot váltunk, mert nem mindig vagyunk gépközelben.

2014. júl. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!