Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk titeket idegesít ha egy...

Fiúk titeket idegesít ha egy lánynak ilyen tulajdonságai vannak? Lent írom:

Figyelt kérdés

Korral kérem a válaszokat. És ha nem indok.


-Szeretek nagyon vásárolni. Van, hogy fél perc alatt végig megyek egy üzleten, de pl tegnap leárazás volt a Hádában és elvesztem 3 órára az üzletben úgy, hogy fel se tűnt.

- Szeretek úgy vásárolni, hogy pl azt is nézem, hogy egy rövid naci illik-e a fürdőruhámhoz a táskámhoz papucsomhoz.

- Képes vagyok a legfrissebb ruháimat felpróbálgatni és benne modell táncot járni, mert annyira örülök neki.

- Ezeket szeretem megosztani a barátommal is. Szóval ha valamit megveszek elküldöm neki képen. És elmesélek mindent.

- És képes vagyok a vásárlós dolgaimról lelkesen mesélni neki nagyon sokáig. Főleg ha valami olyan dolgot vettem amitől oda és vissza vagyok.

Persze ezek vásárlós tulajdonságok. Csak kíváncsi vagyok ezek mennyire idegesítőek. Nem feltétlen kell a pasimnak velem jönnie vásárolni. Sőt egyedül szeretek a legjobban, mert akkor a saját ütememben haladok. :)


Persze ezek mellett szeretek főzni, tudok is. Kedves is vagyok. Szeretek nevetni, mosolygok 0-24-ig.

Szeretek túrázni, örök mozgó vagyok. Kicsit hisztis. Nagyon nagyon nagyon makacs. Utálok mosogatni :D

Szeretek bulizni, haverokkal lenni, beszélgetni, velük csocsozni, közösen sütögetni, bográcsozni. Filmezni.

Szeretek moziba járni. Jó a humorom. Rossz a helyesírásom.. :(

Utálom az ilyen csúzdázós medencés dolgokat, félek, hogy bajom lesz, hányingerem lesz a gyors autókázástól. :D stb..


Vagy vásárlás téren minden lány ilyen? :)



2014. júl. 12. 16:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%

Nekem személy szerint borsozik a hátam a jellemzésedtől.

A vásárlási mániáddal, és azt, hogy utána még ecsetelnéd is, számomra egy üres fejű, fárasztó egyén vagy, rákontrázva,hogy hisztis is vagy.

Egyetlen 1 jó tulajdonságot olvastam, amit bevallom nehezen hiszem el: szeretsz és tudsz is főzni.

23/F

2014. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
És nem vagy több 13 évesnél. Agyilag biztosan nem.
2014. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
40%

bocsi, de én irtó butának tartalak, még a kérdésedet sem tudtad jó helyre kiírni.

18/F

2014. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
35%
P...csa
2014. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%
Kimondottan idegesítő és fárasztó személyiség lehetsz. Nekem is felállt a szőr a hátamon ezt olvasva.
2014. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
még végig sem bírtam olvasni.....
2014. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
95%

Majd kinövöd, aztán lesznek fontosabb dolgok is az életedben annál, hogy ennyi időt foglalkozz a ruháiddal. :)


A leírás alapján úgy gondolom, hogy még borzasztóan fiatal vagy, szabadidőd van, a szülők gondolom biztosítják az anyagiakat, tehát nincs ezzel probléma, használd ki amíg van erre lehetőséged és téged ez boldoggá tesz.


Én pl. nem vagyok ilyen, egyszerűen utálok vásárolni. Annyi ruhám van amennyi kell, se több se kevesebb.


A többi jellemző pedig amiket itt felsolroltál nem kapcsolódik a kérdéshez.

2014. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

1. teljesen mindegy, miért ne vásárolgathatnál órákig, ha ráérsz. Mondjuk vehetnél rendes ruhákat is.:)

2. miért ne vásárolhatnál úgy, hogy illik-e hozzá?

3. ezt mindenki csinálja (a férfiak is), de inkább egyedül otthon zenére:D

4. ne küldd el, mert nem érdekli, majd látja élőben.

5. ne mesélj róla, ez is gáz


gondolom, 14 éves tini vagy. :)

2014. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
45%
Gratulálok a szüleidnek, üzenem nekik, hogy ezért kár volt.
2014. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok,én is szeretek vásárolni,csinosan öltözködni de a ruha az csak ruha,vagyis külsőség,nem egy mély,lelki beszéd téma,emiatt sok embert untathat.A férfiakat meg pláne.Ha rám hallgatsz akkor nem beszélsz erről nekik egy szót sem,mert azt gondolják,hogy egy pénz olrientált lány vagy aki minden pénzét ruhákra költi,mást nem is csinál.Emigy saját maguktól is észre veszik,hogy csinosan vagy felöltözve.

Ahol ebből prfitálhatsz ha a ruhák iránti érdeklődésed nem csak a vásárlásban merül ki hanem esetleg te magad is megpróbálsz valamilyen ruhát tervezni,vagy beiratkozol egy varrótanfolyamra vagy olyan szakkörbe ahol az adott divat,ruházkodás a téma.Ott kitudnánd az érdeklődéséedet élni.

2014. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!