Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk titeket idegesít ha egy...

Fiúk titeket idegesít ha egy lánynak ilyen tulajdonságai vannak? Lent írom:

Figyelt kérdés

Korral kérem a válaszokat. És ha nem indok.


-Szeretek nagyon vásárolni. Van, hogy fél perc alatt végig megyek egy üzleten, de pl tegnap leárazás volt a Hádában és elvesztem 3 órára az üzletben úgy, hogy fel se tűnt.

- Szeretek úgy vásárolni, hogy pl azt is nézem, hogy egy rövid naci illik-e a fürdőruhámhoz a táskámhoz papucsomhoz.

- Képes vagyok a legfrissebb ruháimat felpróbálgatni és benne modell táncot járni, mert annyira örülök neki.

- Ezeket szeretem megosztani a barátommal is. Szóval ha valamit megveszek elküldöm neki képen. És elmesélek mindent.

- És képes vagyok a vásárlós dolgaimról lelkesen mesélni neki nagyon sokáig. Főleg ha valami olyan dolgot vettem amitől oda és vissza vagyok.

Persze ezek vásárlós tulajdonságok. Csak kíváncsi vagyok ezek mennyire idegesítőek. Nem feltétlen kell a pasimnak velem jönnie vásárolni. Sőt egyedül szeretek a legjobban, mert akkor a saját ütememben haladok. :)


Persze ezek mellett szeretek főzni, tudok is. Kedves is vagyok. Szeretek nevetni, mosolygok 0-24-ig.

Szeretek túrázni, örök mozgó vagyok. Kicsit hisztis. Nagyon nagyon nagyon makacs. Utálok mosogatni :D

Szeretek bulizni, haverokkal lenni, beszélgetni, velük csocsozni, közösen sütögetni, bográcsozni. Filmezni.

Szeretek moziba járni. Jó a humorom. Rossz a helyesírásom.. :(

Utálom az ilyen csúzdázós medencés dolgokat, félek, hogy bajom lesz, hányingerem lesz a gyors autókázástól. :D stb..


Vagy vásárlás téren minden lány ilyen? :)



2014. júl. 12. 16:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem hosszútávon tuti kikészítene ez a képküldözgetés, meg az, hogy ha mindig az új ruhákról lenne szó.
2014. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2014. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Fujj...jó messzire elkerülnélek.
2014. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
72%
Nem is ír. Rájöhetett, hogy hiba volt a kérdés :D Amúgy ez már nem csak idegesít, el is ásnám MAGAMAT. Képzelem amúgy a humorodat 2 vásárlás közbe, biztos inni kell előtte, hogy annak tűnj...
2014. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
27%

nekem tetszik, en szivesen vasarlok, de utalok 1edul!

baratnommel, vagy lany barattal szivesen jarunk, oltozesnel adok mas szavara is!

mehetunk vasarolni ;)

28F

2014. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
72%

Néha azért olvasol egy jó könyvet? Vagy néha vásárlás helyett elmész mondjuk egy múzeumba művelődni??

Vagy ezek már túl megerőltető lenne számodra???

Nagyon buta és irritáló vagy.

2014. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Na, az ilyen csajok kíméljenek…
2014. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Azért nem írok, mert kiragadtam az életemből egy bizonyos momentumot, ami nem fedi le a teljes egész jellemem. És nagyon sokan nagyon gonosz dolgokat írtak. Ami egyáltalán nem fedi a valóságot. És hiába kezdenék el itt bármit is bizonygatni vagy irkálni fölöslegesnek tartom.

A lényeg nem csak ez vagyok amit leírtam. És normális élhető kibírható személy vagyok, akinek vannak barátai, és olvas, és szeret múzeumba járni, sok sok pozitív tulajdonsága van. És sokan megismernének személyesen nem gondolnák rólam azokat amiket fentiekben leírtak rólam. :) Télleg van humorom ;)


Jah egyáltalán nem írtam le, milyen gyakran járok vásárolni. :D Szóval nem csak ebből áll az életem, mivel friss élmény volt ez benne, ezért megforgott a fejemben ez a gondolat menet. Ezért írtam ki. :) Nem vagyok az a havonta elmegyek és elszórok egy csomó pénzt ruhára típus.. :)

2014. júl. 29. 20:02
 29/29 anonim válasza:
az hogy elmesz a Hadaba nem arra vall hogy valaki szorja a penzt, tehat ezt alaptalanul vagtak hozzad :) en is szeretek turkaloba jarni, olcsobban jo cuccokat venni, minden no szeret vasarolni, es lehet ertelmesen is :D errol szol Macklemore Thrift shop c. szama :D az pedig hogy bevallod hogy makacs vagy es hisztis neha arra utal hogy van onkritikad, tehat nem lehetsz annyira bekepzelt es idiota se. sot szerintem eleg intellgens vagy, es meg humorod is van, nem fakadtal ki minden gonosz bejegyzesre, tehat tolerans is vagy, es mar kialakult szemelyiseged is van, amirol hidd el eleg ha te tudod hogy van, nem kell masoknak bizonygatni, akit igazan erdekelsz, azok majd latni fogjak a te igazi ened is :)
2015. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!