Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk titeket idegesít ha egy...

Fiúk titeket idegesít ha egy lánynak ilyen tulajdonságai vannak? Lent írom:

Figyelt kérdés

Korral kérem a válaszokat. És ha nem indok.


-Szeretek nagyon vásárolni. Van, hogy fél perc alatt végig megyek egy üzleten, de pl tegnap leárazás volt a Hádában és elvesztem 3 órára az üzletben úgy, hogy fel se tűnt.

- Szeretek úgy vásárolni, hogy pl azt is nézem, hogy egy rövid naci illik-e a fürdőruhámhoz a táskámhoz papucsomhoz.

- Képes vagyok a legfrissebb ruháimat felpróbálgatni és benne modell táncot járni, mert annyira örülök neki.

- Ezeket szeretem megosztani a barátommal is. Szóval ha valamit megveszek elküldöm neki képen. És elmesélek mindent.

- És képes vagyok a vásárlós dolgaimról lelkesen mesélni neki nagyon sokáig. Főleg ha valami olyan dolgot vettem amitől oda és vissza vagyok.

Persze ezek vásárlós tulajdonságok. Csak kíváncsi vagyok ezek mennyire idegesítőek. Nem feltétlen kell a pasimnak velem jönnie vásárolni. Sőt egyedül szeretek a legjobban, mert akkor a saját ütememben haladok. :)


Persze ezek mellett szeretek főzni, tudok is. Kedves is vagyok. Szeretek nevetni, mosolygok 0-24-ig.

Szeretek túrázni, örök mozgó vagyok. Kicsit hisztis. Nagyon nagyon nagyon makacs. Utálok mosogatni :D

Szeretek bulizni, haverokkal lenni, beszélgetni, velük csocsozni, közösen sütögetni, bográcsozni. Filmezni.

Szeretek moziba járni. Jó a humorom. Rossz a helyesírásom.. :(

Utálom az ilyen csúzdázós medencés dolgokat, félek, hogy bajom lesz, hányingerem lesz a gyors autókázástól. :D stb..


Vagy vásárlás téren minden lány ilyen? :)



2014. júl. 12. 16:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
65%
Kb 15 évesnek tippellek, akinek még egyenlőre a vásárlás a legnagyobb gondja, hiszen apuci-anyuci tömködik lével rendesen. De egyáltalán nem vonzó ez a nagy vásárlásmánia még egy olyan kislányban sem amilyen te vagy, nem hogy egy nőben.
2014. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú lennék, csak a makacsságod zavarna, meg hogy kicsit hisztisnek írod le magad.

A vásárlást elintéznéd nélkülem, mert nem vagyok nagy vásárlós de ha elmegyek, én is a saját ütememben szeretek haladni.

Túrázni is szeretek meg társaságba járni, bulizni, szórakozni. A helyesírásod nem vészes egyáltalán, értem, amit leírtál. Te főznél, én mosogatnék. Moziznánk is, de otthon egyedül filmeznél legtöbbször.


A felsoroltak legtöbbje csak szokás, tevékenység, ezekben bőven lehet találni összhangot, ha mindketten hagyjátok élni a másikat, akkor is, ha nem mindent csináltok közösen.

Mondom, nekem csak a makacsságod nem tetszene, a nyitottságod igen, ha férfi lennék. De sokat még így se tudtunk meg rólad.


28/N

2014. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
5%
Csinálj a neten egy divatblogot,vagy a youtoubon egy ilyen tutoriált,mint amilyet a sminkesek csinálnak csak te a smink helyett öltözködést,aktuális ruhadarabokat mutatnád be,ott megmutathatod,hogy miket vásároltál,mit mivel párositasz össze stb
2014. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
94%
13 - ne adj ilyen ötleteket, van ebből vagy 5000 már. Ráadásul ha olyan lökött lesz, mint az a csaj aki végigmutogatta hogy miket kapott karácsonyra, akkor még jól ki is röhögik az interneten mint azt a csajt.
2014. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem szívesen találkoznék veled élőben.
2014. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
0%

Én elég igényesnek tartom magam, sokat szoktam én is vásárolni, szóval nekem azzal nem lenne problémám, legfeljebb ha túl sokat beszélnél róla. De egyébként még örülnék is neki. Az viszont az őrületbe kergetne, hogy nagyon makacs vagy, arra "allergiás" vagyok.. Persze ez attól is függ, hogy milyen téren éled ki a makacsságod. Az összes többivel nincs problémám, a helyesírásod kijavítanám, meg a gyors autókázáshoz esetleg hozzászoktatnálak, ha megoldhatóak ezek, de a leírás alapján szerintem tuti csaj lehetsz. :)


16/F

2014. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
irritáló vagy
2014. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
30%
A vásárlásmániád senkit nem érdekel, meg annyira a többi sem: mi a helyzet a cicimutogatással és a szexszel? (ammennyiben elmúltál már 18) Ez érdekes, nem az amiket leírtál.
2014. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
55%
Néha vegyél könyvet, aztán olvass...hátha kinyílik a világ, mert igen buta lánynak tűnsz.
2014. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
73%
Ez betegség, amit kezeltetni kell.Komoly lelki gondjaid vannak.
2014. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!