Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek fura ha valaki...

Szerintetek fura ha valaki így öltözködik? Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Többször is kérdezték már hogy minek öltözök így, miért nem veszek fel ilyen meg olyan ruhát, főleg kortársak.


Amikor melegebb van kockás blúz van rajtam pólóval vagy trikóval (begombolni nem szoktam), ha hidegebb, kapucnis és kenguru zsebes pulcsi. Kivétel nélkül mindig, tehát nem veszek fel csíkos blúzt vagy kapucni/kenguru zseb nélküli pulcsit stb.

Mindig magas szárú tornacipőt viselek, csak mínusz fokokban bakancsot, vagy melegben rövid szárút. Csak fekete vagy fehér egyszínű zokni van rajtam. Rendszeresen hülyének néznek a Star Wars-os tornacipőm miatt.

Egyszerű pólókat hordok, nagyrészt egyszínűt.

Soha nincs rajtam szoknya, nyaklánc, fülbevaló, karkötő stb.


Ez elsőre nyilván nem tűnik fel, de olyanoknak akik évek óta ismernek, már igen, és gyakran szóvá teszik hogy miért. Ti mit szólnátok hozzá ha lenne egy ilyen ismerősötök?


14/l



2014. aug. 15. 22:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem javasolnám, hogy szarj le mindenkit és aki meg "beszól" akkor annak anyád meg ilyenek. Ez egy roppant sekėlyes és sértődött mentalitást feltételez.
2014. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!