Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek fura ha valaki...

Szerintetek fura ha valaki így öltözködik? Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Többször is kérdezték már hogy minek öltözök így, miért nem veszek fel ilyen meg olyan ruhát, főleg kortársak.


Amikor melegebb van kockás blúz van rajtam pólóval vagy trikóval (begombolni nem szoktam), ha hidegebb, kapucnis és kenguru zsebes pulcsi. Kivétel nélkül mindig, tehát nem veszek fel csíkos blúzt vagy kapucni/kenguru zseb nélküli pulcsit stb.

Mindig magas szárú tornacipőt viselek, csak mínusz fokokban bakancsot, vagy melegben rövid szárút. Csak fekete vagy fehér egyszínű zokni van rajtam. Rendszeresen hülyének néznek a Star Wars-os tornacipőm miatt.

Egyszerű pólókat hordok, nagyrészt egyszínűt.

Soha nincs rajtam szoknya, nyaklánc, fülbevaló, karkötő stb.


Ez elsőre nyilván nem tűnik fel, de olyanoknak akik évek óta ismernek, már igen, és gyakran szóvá teszik hogy miért. Ti mit szólnátok hozzá ha lenne egy ilyen ismerősötök?


14/l



2014. aug. 15. 22:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15%
Persze, tömjétek a fejét ilyen hülyeséggel, hogy kinek fog tetszeni. Itt már mindenki megőrült? Rá sem fog nézni senki ha ilyen marad, maximum a tarisznyás bakancsos fazonok befőttesgumival a hajukban, hagyjuk már. Legyen stilusa, de ne öltözzön úgy mint egy hobo.
2014. aug. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

11# remélem direkt csinálod. Ez nem olyan minta képeknél, hogy ronda a csaj, de odaírják mennyire szép a hozzászólók. Ez az öltözet tényleg nagyon vadító egy szép lányon.

Írd be a googleba, hogy "hippi" meg "hobo" mert most csak dobálózol a szavakkal.

2014. aug. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
10%

Nem csinálok direkt semmit. Írja hogy nem vesz fel soha szoknyát meg ilyenek... Meg hogy ha hideg van bakancsban jár. Egy lány? Bakancsban? Magasszárú tornacipő? Blúz pólóval? Meg biztos fekete farmer. Hát vadító, szó szerint... Hol van ebben a lányosság irmagja is? Vagy az ilyenkorú fiúknak meg szoknya, körömcipő és fülbevaló?

Ja! Ő írja, hogy többen kérdezik hogy miért öltözik ÍGY. Hát persze hogy feltűnik másoknak is , mert egyátalán nem normális.

2014. aug. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
Előző: inkább a te gondolkodásod nem normális.
2014. aug. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Látom sokan nem tudják mi az a hippi. A félreértések elkerülése végett, ez az:

[link]

Ilyen ruhákat nem vennék fel az biztos.


És utolsó előtti tévedtél, nincs fekete farmerom és nem is áll szándékomban venni egyet :P

2014. aug. 16. 09:07
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Jaj Istenem, most komolyan azt gondolod hogy minden rendben van mert te nem úgy nézel ki mint azok a képeken. Egyébként szerintem 100 emberből 90 egyből levágja, hogy milyen lányról vagy fiúról beszélek ha azt mondom nemes egyszerűséggel, hogy az a hippi fajta. És igazából a pejoratív értelemben használtam. Szóval nem a szavakon kellene lovagolni, hanem tisztessé
2014. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
gesen felöltözni. És hát a kedves kérdező sem véletlenül kérdezte meg itt ezt a kérdést, ő is érzi szerintem, hogy valami nincs rendben...
2014. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%

A tini lányok 90%-a így öltözködik:cicanadrág/feszes farmer-tornacipő/szandál/topánka-lazább póló/top/blúz(nyáron ilyen egyberuha vagy nem tudom mi a neve)


Szerintem ettől nem nagyon üt el a kérdező stílusa.Kicsit feldobta és kész.Nem tudom mit kell azon problémázni hogy nem "lányos"(szerintem pedig az).

Nekem személy szerint sokkal cukibbnak hat egy kapucnis kenguru zsebes felsős lány, mint egy kicsit "átlagosabban öltözködő"

2014. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Na jó, én csak a véleményem mondtam el. Ha ez tetszik neki, akkor járjon így. Ez a stílus számomra a lepattantságot és igénytelenséget tükrözi, még akkor is ha ez nincs így.
2014. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
70%

" Vázolom a szitut: Egy átlag téli viseletem: Farmer (a színe mindegy),ugg csizma,kicsit vintage stílusú hátizsák,trikó,rajta egy bő pulcsi,kötött beanie,kötött sál,ha nagyon hideg van kesztyű,és persze bőrdzseki vagy parka.Szemüveg,a hajam befonva olyan "Elsásan",vagy lófarokba,vagy hagyom ahogy van.Kócos,és nem,nem azért mert nem fésülködök,minden reggel kifésülöm,a szél pedig 3 mp alatt cse_ szi szét.Deal with it.Sminkelek,mert így jobban érzem magam,a körmömön valamilyen minta van,galaxy vagy norvég vagy ilyesmi.


Következők a felvetések: A szemüvegem nyilván divatból hordom mert hipster vagyok.Nem bocsi,szimplán rövidlátó.Az ugg is csak arra jó hogy a pénzemmel rajoskodjak.Nem,egyszerűen kb. a legkényelmesebb lábbeli a világon (számomra).A kötött cuccokkal nagyon fashionbaby akarok lenni.Nem,csak jól melegít.Annyira divatb* zi vagyok hogy megfagyok inkább,csak vékony kabátba járhassak.Nem,a vékony kabát + a sál,sapka,kesztyű kombó pont elég meleget ad,nem vagyok fázós.Annyira laza akarok lenni hogy már nem is fésülködöm.B*tch please.Menj le a metróba,utazz,gyere fel,majd meglátom te hogy fogsz kinézni.De persze p* csa is vagyok mert sminkelek és körmöshöz járok.Ja meg retro fan is mert az óarany színt jobban preferálom a simánál.Nem a helyzet ennél jóóóóval egyszerűbb.Azt veszem fel ami tetszik és kényelmes és szeretek benne lenni.És még valami:minek mondod el a véleményed ha nem kérdeztelek?Minek kérdezed az enyémet ha nem vagy rá vevő?"


Ez egy tavalyi beszélgetés volt köztem egy barátnőm között,arról hogy miért szól be pár p* csa a suliból,miért érdeklődnek feleslegesen az én dolgaimról stb. Ez tehát tavaly decemberben történt azóta a következő van: kb. minden kérdésre ami olyantól jön akinek semmi köze hozzám a válaszom nemes egyszerűséggel: Any_ ád. Neked is ezt javasolnám,sz* rj le mindenkit.Aki kedvel,kedveljen így,aki nem az meg mi a f* szért foglalkozik veled?Öltözz csak úgy ahogy jónak látod,ne foglalkozz senki véleményével. 19/L


ui.: A Star Wars-os csuka király.Nekem Batman-es van most ;)

2014. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!