Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek. Mi miért tudunk...

Emberek. Mi miért tudunk jobban fotózni, videózni, mint a nők?

Figyelt kérdés

Sok nőnek megnéztem az alkotásait, és én számomra nem tetszenek, amiket művelnek. Én eddig ha egy nőnek a videóját, fotóját láttam, az számomra nem mesteri munka, csak egy fénykép, videó, amiben csak mozgatja a képet, amiből nem nagyon lehet látni valamit. Miért van az, hogy a férfiak jobban tudják használni a fényképezőt, videokamerát, mobilt a kamerázás miatt? Én is közéjük tartozom.

Kort is írjatok.

16/F



2014. aug. 21. 19:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

még ha a statisztikák igazolnák is, hogy a nők tényleg több balesetet okoznak (én csak ezt cáfoló magyar és cseh statisztikákat találtam egy gyors kereséssel - lásd alább), azt akkor sem igazolná, hogy ez a nemükből adódik és nem a különféle szocializációs hatások miatt van

[link]

2014. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
50%

16:58-


[link]


"The results are especially surprising given that men were found to drive 60 percent of the time, while women only 40 percent. In other words, women got in more accidents despite driving less than the opposite sex."


Ráadásul a nők egymással is többet ütköznek:

"Instead, analysis showed female-to-female accidents made up 20.5 percent of all crashes, much higher than expected. Male-to-male crashes were lower than expected, at 31.9 percent, while male-to-female crashes were close to their predictions at 47.6 percent."


Ugyanúgy, a férfiak a közhiedelemmel ellentétben jobban tudnak egyszerre több dologra figyelni: [link]


A "szocializációs hatás" pedig csak a feminácik kifogása mindenre, szóval azt inkább hagyjuk(főleg, hogy a mérések szerint az amerikai iskolásoknál a lányoknak sokkal nagyobb az önbizalma a fiúkénál).


Én a továbbiakban nem szeretnék tanulmányokat, meg statisztikákat linkelni, mivel az egész "statisztikaháború" a femik mániája.


A gender-ideológia, illetve a feminizmus komolyságáról meg ez a véleményem: [link]

2014. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A férfiak az őskorban vadásztak. Az ő szemük azonnal a lényegre fókuszál, míg a gyűjtögető nők hajlamosak elveszni a részletekben.
2014. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!