Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértetek a nemváltoztató...

Egyetértetek a nemváltoztató műtéttel?

Figyelt kérdés

Nekem az a problémám ezzel, hogy ha engedélyezik (márpedig több országban van már ilyen), akkor egyre többen lesznek, és a hivatalos dokumentumokban is átírják a nemüket, tehát nem tudod megmondani, hogy ki az, aki lánynak született, meg ki az, aki átoperáltatta magát.

És mondjuk 100 év múlva, lehet, hogy a fiú majd nem mer elmenni csajozni, mert ki tudja, hogy most 1.0-ás vagy 2.0-ás lánnyal van dolga. És azért valljuk be, minden fiúnak gusztustalan lenne, ha rájönne, hogy a barátnője valójában férfinak született.

Ti mit gondoltok erről?


2014. okt. 26. 20:29
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
43%

"A jól elvégzett plasztikai műtétek meg pffff. a legjobban sikerültek felső 1%-a néz ki valahogy."


Én nem ezt vettem észre, de ez műtéttől is függ, meg operatőrtől, továbbá ez a te személyes véleményed. Egy elálló fül korrekciója például szinte 100 százalék, hogy nem fog rosszabbul kinézni, mint eredetileg. A szilikon implantációt viszont például én sem tartom jó dolognak.


"És az altatás kockázatával mi van? Vagy a többi esetleges szövődményekkel?"


Voltál már fodrásznál? Nem féltél, hogy belevág a füledbe? Ott a kockázat!


"Hány ember nem ébred fel az altatásból?"


Plasztikai műtét után? Miért ne ébredne fel? Ha ilyen történik ott az aneszteziológus gigantikus műhibát vétett."


"Társadalmilag elfogadható, hogy valaki nagyobb csöcsöket, vastagabb péniszt akar?"


Őszintén nem érdekel, mi fogadható el társadalmilag. Van ami számomra elfogadható, és van ami nem.

2014. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
2014. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

"Van ami számomra elfogadható, és van ami nem"

és rajtad kívül ki nem tojja le magasról, hogy neked mi elfogadható vagy sem? gondolom az sem érdekel sokakat, hogy nekem mi fogadható el, és engem sem érdekel, hogy vadidegen emberek mit tartanak számukra elfogadhatónak.

2014. okt. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
61%
Index cikk? Komolyan? Na ne vicceljük! :-D Bors, vagy Kiskegyed nem volt?
2014. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Egyébként erről az index cikkről eszembe jutott, hogy a gyűlölet, mint a szerelemmel rokon agresszív érzelem mennyire lehet jelen egy ilyen kutatásban. Na mindegy ez más kérdés.

De ha be is ismerjük, hogy a legtöbb homofób biszexuális, akkor mi van? Semmi.

2014. okt. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
2014. okt. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
21%
Kattintani én is tudok. :-D És? Akkor most mi van? Ez egy bölcsész vélemény. De mégis mi ennek a jelentősége? Semmi.
2014. okt. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy lehet egyetérteni, nem érteni egyet olyasmivel amihez semmi de semmi közöm nincs?


Nekem attól nem lesz sem jobb, sem rosszabb, hogy valaki nemet vált.


Valakinek attól rosszabb lesz, hogy a szomszéd gizike, pistikeként született? Vagy jobb?


Van egy ilyen dolog, hogy amíg másnak nem ártasz vele...olvass utána.

2014. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

tessék, kattintsunk tovább:

[link]

ez már eléggé pubmed?

2014. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
szóval az index cikk pontatlan volt, mert a kutatás 96-os, de az összefoglaló pontosnak tűnik...
2014. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!