Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértetek a nemváltoztató...

Egyetértetek a nemváltoztató műtéttel?

Figyelt kérdés

Nekem az a problémám ezzel, hogy ha engedélyezik (márpedig több országban van már ilyen), akkor egyre többen lesznek, és a hivatalos dokumentumokban is átírják a nemüket, tehát nem tudod megmondani, hogy ki az, aki lánynak született, meg ki az, aki átoperáltatta magát.

És mondjuk 100 év múlva, lehet, hogy a fiú majd nem mer elmenni csajozni, mert ki tudja, hogy most 1.0-ás vagy 2.0-ás lánnyal van dolga. És azért valljuk be, minden fiúnak gusztustalan lenne, ha rájönne, hogy a barátnője valójában férfinak született.

Ti mit gondoltok erről?


2014. okt. 26. 20:29
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Egyébként annyit hozzátennék, hogy a kérdés tényleg eléggé összetett, és én sem hiszem, hogy a műtéti és hormonális kezelés önmagában valami csodaszer lenne, ami minden problémát megold, de a kérdést kizárólag tudományos szempontból érdemes vizsgálni, nem magánvéleményeket gyűjtögetni róla.
2014. okt. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én elég olyan melegek ismerek, akik a külvilág felé megjátsszák magukat, amúgy meg jó nagy b****.

Sőt sok meleget ismerek, akik nagymagyarok, turbokeresztények stb.

2014. okt. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként annyit hozzátennék, hogy a kérdés tényleg eléggé összetett, és én sem hiszem, hogy a műtéti és hormonális kezelés önmagában valami csodaszer lenne, ami minden problémát megold, de a kérdést kizárólag tudományos szempontból érdemes vizsgálni, nem magánvéleményeket gyűjtögetni róla."


Ez egy korrekt vélemény.


Ami az abstractot illeti, na jó kólával elmegy. :-D Mondjuk azt, hogy hogy kötöttünk ki itt a homofóboknál meg a melegeknél, még mindig nem értem.

2014. okt. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

És ezt a cikket mi alapján állapították meg? A homofób emberek bevalták, hogy vannak meleg hajlamaik? Itt vesztette hitelét az egész. Ha megnézitek a szájat, vonásokat, állukat, vagyis az egész arcukat profilból, nem nehéz rájönni férfiak e vagy sem. Ronda mellek, vagy full szilikon mellek vannak, nőiek nem (hogy is lehetnének?).

Sokan nem élnek semmi elv szerint, képesek akármit megtenni pusztán mert jól esik nekik, tipikus YOLO.

Aki meleg annál már eleve gond van, szerintem lényegtelen, hogy átesik e műtéten vagy sem.

Olyan mint a mágnes. Pozitív - Negatív vonzza egymást, 2 pozitív, vagy 2 negatív pólusú mágnest is összelehet szigszalagozni, de az attól még nem ugyan olyan.

Tényleg nem kell belekeverni istent, de amíg nem tudnak mindenre 100%-os magyarázatot adni, addig isten is létezhet.

2014. okt. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!