Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok ti találkoztatok már...

Sikítamacska kérdése:

Srácok ti találkoztatok már értelmes nővel?

Figyelt kérdés

Mármint nem olyannal aki mondjuk jól tanul, jók a jegyei mert bemagol mindent de rá 2 napra elfelejti, hanem aki tényleg értelmes, tájékozott a világ dolgairól, nem naiv, nem tesz fel idióta kérdéseket és nem jellemző rá az úgynevezett "hiszti". Valami ilyen tulajdonságok összességére gondoltam.


Kicsit elgondolkodtam ma ezen és arra jutottam hogy talán 1 nőről tudom csak azt állítani akivel életem során találkoztam de azt is csak talán. Amikor ilyeneket lát az ember, hogy például egy nő nemű egyed kirak egy közösségi oldalra egy olyan Photoshopolt képet amin egy kismacska látható ami elfér a mutatóujjadon és ő ezt váltig elhiszi és kiáll a hülyesége mellett amikor valaki megpróbálja felvilágosítani..... az ember ilyenkor elgondolkodik dolgokon .... és eszébe jutnak a lány ismerősei által feltett idióta kérdések tömkelege.... na m1


De most a ti véleményetekre, tapasztalataitokra vagyok kíváncsi, ti találkoztatok már értelmes lánnyal?



2015. jan. 20. 19:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

1,

Lehet kissé elragadtattam magam de a szavaidból úgy veszem ki jó pár évvel idősebb vagy nálam ezáltal nagyobb élettapasztalattal is rendelkezel mint én felteszem főiskolát, egyetemet is végeztél esetleg most is oda jársz és azért egy olyan helyen jelentősen más a színvonal, ott valószínűleg könnyebben botlasz értelmesebb emberekbe legyen az férfi avagy nő mint az utcán. Ó és az "emberi egyed" kifejezésemért sajnálom de nem tudok máshogy körülírni ilyen témában valakit mert felettébb bosszantanak az ilyen dolgok.

2015. jan. 20. 20:11
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Vannak értelmes nőnemű egyedek, nem is eggyel találkoztam már. El sem tudom képzelni, hogy neked milyen ismerőseid lehetnek. De az alapján, hogy feltetted ezt a kérdést, egy kissé te is szűk látókörűnek tűnsz.

L

2015. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha egy jó középiskolába jársz, akkor nagy eséllyel egy szelektált válogatott társaság vesz körül. Egyetemen más a helyzet, manapság BÁRKIT felvesznek egyetemre. BÁRKIT! Tehát hiába jársz te jó szakra ott is lesz egy csomó olyan ember, aki harmadikra nagy nehezen bekerült, de iszonyatosan ostoba, sok olyan is van, hogy össze-vissza bukdácsol de gazdag apuci-anyuci pénzeli a hülyeségeit, arról nem is beszélve, hogy egész kamu büfé-ruhatár karok vannak, ahova szinte csak idióták járnak (FEEK), na ennyit az egyetemekről. Ne legyenek nagy elvárásaid.
2015. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

4, Az, hogy értelmes vagyok e csak a környezetemtől függ remélem érted.


8, Szerencsésnek mondhatod magad hogy ilyen feleséged és lányod van. Ez a közösségi oldalas csak példa volt hozhattam volna föl más történetet is. De igen , igaz az én korosztályom 80%-a egész nap csak a telefon nyomkodással tölti az időt, megjegyezném én a maradék 20 %-ba tartozom. Mellesleg felfogtam a szarkasztikus mondatod feltételezem akkor te is értelmes vagy ha ilyen feleséget találtál amit nem is vitathatok hisz nem ismerlek.

2015. jan. 20. 20:28
 15/21 A kérdező kommentje:

12,

Lehet szűk látókörű vagyok hisz majdnem mindegyik lány ismerősöm velem egy idős. De több relatívan férfi ismerősöm általában véve sokkal értelesebb a lány ismerőseimnél holott kürölbelül ugyan annyi egyént ismerek mind 2 nemből. A kérdés mért van ez ? Odatehettem volna a kérdésbe hogy a "mai korosztály női sok sok idézőjelben" mért ilyenek akkor talán nem kapnék ennyi negatív választ és nem neveznének szűk látókörűnek de kíváncsi voltam mi a véleménye egy idősebb több tapasztalattal rendelkező embernek embernek ilyen téren.

2015. jan. 20. 20:46
 16/21 anonim ***** válasza:
6-os, ezt hadd vegyem sértésnek, meg a lepontozást is. Persze, mindnki ezt gongolja magáról, de ha valakire tényleg igaz, az mit mondjon, hogy ne legyél előítéletes? Kifijezetten kerülöm a buta libák társaságát, az összes barátom értelmiségi, és szerintem nem beszélgetnének velem, ha butának tartanának.
2015. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
8%

"6-os, ezt hadd vegyem sértésnek, meg a lepontozást is."


Egyrészt nem pontoztam le ennél a kérdésnél senkit, másrészt tőlem annak veszed, aminek akarod. Én csak kifejtettem, hogy nem hiszem el.


"Kifijezetten kerülöm a buta libák társaságát, az összes barátom értelmiségi, és szerintem nem beszélgetnének velem, ha butának tartanának."


"Értelmiségi"... LOL ez egy annyira aranyos szó... Ez is pontosan olyan komment részedről, mint az előző. Magyarországon szinte MINDEN fiatal értelmiségi, mert szinte mindenkit felvesznek valami büfé-ruhatár humán egyetemi szakra, amit egy félhülye is elvégez, és ő attól már értelmiségi. Arról nem is beszélve, hogyha tényleg az, attól még nem biztos, hogy értelmes is. Az egyetemista csajok többsége ugyanis csak magol, fogja a hatalmas hippocampusát és benyalja az anyagot majd szépen visszaböfögi vizsgán, de alkalmazni, azt már nem tudja a tudást. Ettől értelmiségi lesz valaki? Vagy a büfé-ruhatár diplomától? Van kőműves ismerősöm, akit ezerszer előbb nevezek értelmiséginek, mint egy tipikus fiatal "értelmiségi" egyetemista csajt.

2015. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17,Nagyon adom a véleményed!


16,Milyen ember az olyan aki nem is beszélte veled csak mert butának tart ?

2015. jan. 20. 23:38
 19/21 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy nem lennénk barátok, egyszer beszéltünk volna, és többé nem keresték volna a társaságom.
2015. jan. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem kettővel is összehozott a sors: az egyiket nagyon elszúrtam anno, ezért a másikat nagyon igyekszem megtartani. :)


Azt gondolom, hogy manapság nagyon nehéz dolguk van a szingli pasiknak, ha nem egyéjszakás kalandot keresnek. Őszintén mondom; azt a nőt nagyon meg kell becsülni, amelyikkel együtt lehet élni (kompromisszum, kölcsönösség... huh).

2015. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!