Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok ti találkoztatok már...

Sikítamacska kérdése:

Srácok ti találkoztatok már értelmes nővel?

Figyelt kérdés

Mármint nem olyannal aki mondjuk jól tanul, jók a jegyei mert bemagol mindent de rá 2 napra elfelejti, hanem aki tényleg értelmes, tájékozott a világ dolgairól, nem naiv, nem tesz fel idióta kérdéseket és nem jellemző rá az úgynevezett "hiszti". Valami ilyen tulajdonságok összességére gondoltam.


Kicsit elgondolkodtam ma ezen és arra jutottam hogy talán 1 nőről tudom csak azt állítani akivel életem során találkoztam de azt is csak talán. Amikor ilyeneket lát az ember, hogy például egy nő nemű egyed kirak egy közösségi oldalra egy olyan Photoshopolt képet amin egy kismacska látható ami elfér a mutatóujjadon és ő ezt váltig elhiszi és kiáll a hülyesége mellett amikor valaki megpróbálja felvilágosítani..... az ember ilyenkor elgondolkodik dolgokon .... és eszébe jutnak a lány ismerősei által feltett idióta kérdések tömkelege.... na m1


De most a ti véleményetekre, tapasztalataitokra vagyok kíváncsi, ti találkoztatok már értelmes lánnyal?



2015. jan. 20. 19:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam. Ő a barátnőm. És az egyik legértelmesebb ember, akivel valaha találkoztam. Persze találkoztam már rém buta lánnyal is, az nagyon lehangoló volt. Ilyenkor úgy érzem, hogy nem egy fajba tartozunk :D
2015. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!