Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy jobban bízni...

Mit tegyek, hogy jobban bízni tudjak az emberekben? (tanárnő vagyok. )

Figyelt kérdés
Tanárnő vagyok Nagyon sokan átvertek már, kihasználtak és sokat csalódtam az emberekben, elveszítettem azokat, akikben bízni tudtam. Most már azokban sem tudok bízni, akik talán még igazat is mondanának...

2015. ápr. 30. 21:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem veletlenul mondjak, hogy az mar nagyon szerencses, akinek van 1 igaz baratja.

Gondolom te sem tennel meg feltetlenul mindenkinek mindent, ezzel masok is igy vannak.

En ugy vagyok vele, hogy eloszor mindenkinek megadom a bizalmat, aztan az mar az o felelossege, hogy bizonyit-e vagy sem.

Ahogy a mondas tartja: Megbizni benned az en dontesem, bebizonyitani, hogy tevedtem, a te valasztasod.

Szoval ha en egyszer megbiztam valakiben, es az atvagott, akkor masodjara nem fogok neki bizalmat adni, barmit is mond. Es ebben szigoru vagyok. Bizonyithat, ha akar, de az mar nem lesz olyan, es nem fogok neki olyan eselyt adni, amibol nekem barmi karom vagy hatranyom szarmazhat.

Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me. :)

Es ha talasz 1-2 embert, akivel kolcsonosen meg tudotok bizni egymasban, akkor mar nagyon szerencses vagy. A vilag ilyen, ezt el kell fogadni.

Probalj meg onallo lenni, amennyire csak lehetseges, hogy ne szorulj masok segitsegere.

2015. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!