Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha a munkahelyemen...

Mit tegyek ha a munkahelyemen egy csúnya kigyúrt kopasz pali, folyton az önbizalmam és az imidzsem rombolja a nők előtt?

Figyelt kérdés

Nem rég jöttem vissza angliába, fél évet otthon tartózkodtam, sikerült vissza kerülnöm a régi munkahelyemre. A személyzet fele lecserélődött, java részt nők. Észre vettem, hogy rajonganak értem a csajok, elég laza és jóképű csávó vagyok. Bármelyik nőt eltudnám vinni a szobámba. Csak van egy kis bökkenő. A konyhán dolgozik egy lengyel gyökér, és az ő általa bérelt házban lakom egy szobában. A csávó azon kívül, hogy egy kicsikét ki van gyúrva, semmit nem tud felmutatni, primitív és nagyon csúnya. 42 éves és még csak jogsija sincs. Első nap, mikor bementem dolgozni, és megismertem a kolleginákat, mindjárt oda jött hozzám mosolyogva, hogy: Kirsty a csajom, meg akarom d.gni. Kirsty egy 21 éves diáklány, és most jelenleg ő a legcsinosabb. Pár nap után észre vettem, hogy a csaj folyton figyel engem, akármikor a szeme elé kerülök. Ezt észre vette a gyökér is, és kicsit magába fordult. Azóta vannak olyan beszólásai, amivel megakar alázni a csaj előtt. Ez amúgy nem az első eset. Folyton ezt csinálta a "nagy domináns" kisfiú. Egy spanyol csajt fel akartam szedni régen, de a gyökér neki áll olyankor velem úgy beszélni a csajok előtt, mintha a seggéből rángatott volna ki. Van egy fiatal csinos lengyel csaj, arra is azt mondja, hogy ne foglalkozzak vele, mert csak 19 éves. (de persze ő 42 évesen meg... a 21 éves diákcsajt) Az egész pali nem érdekelne, ha nem az ő házában laknék, de sajna máshova nem igen tudok menni lakni itt. Bár tudom az lenne a legjobb, ha elköltöznék innen, és csak a munkahelyemen látnám ezt a parasztot. Barátnője szerintem még nem igen volt. Mutattam neki, hogy megszereztem a jogsit, erre flegma grimaszolt pofával megszólal, hogy, akkor most már vezethetek talicskát :D Szánalmas komolyan mondom. Van ötlete valakinek, hogy hogyan lehetne végleg erről a paraszt tulajdonságától leszoktatni?


35/F



2015. júl. 2. 16:28
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
28%
A kisujjam mukorme alatt is tobb esz van, mint az egesz fejedben egyuttveve. talan ezert sem pastry chef-kent nyomom 35 evesen, rettegve a helyi dontol, aki illegalisan ad ki nekem szobat, hanem egy egyetemen, es sajat lakasban az Olimpiai Parknal Londonban :D erre megaszondja egy koszos kis suttyo, hogy nekem nincs agy a fejemben mert mukorom :D hat erted. Amugy valoban nem artana neked egy kis reality check, bar ennyi esszel ez nem fog menni. tovabbi jo lumpenproletarkodast te kis bevandorlo senki sopredek
2015. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom a soraidat, magadból indultál ki, te ostoba némber. Nem süllyedek le a szintedre, cukrász voltam otthon is és a legjobban fizető helyen dolgozom a környéken. Én észak angliában élek, fehér angolok között.
2015. aug. 19. 12:25
 43/51 A kérdező kommentje:
Arra azért kíváncsi lennék, hogy hány angol barátnőd van, mert állítom egy sem. Max csak mosolyognak rád, mert tudják mi vagy.
2015. aug. 19. 12:27
 44/51 A kérdező kommentje:
10 év múlva kíváncsi lennék, mennyire lennél életrevaló...
2015. aug. 19. 12:29
 45/51 A kérdező kommentje:
Egyébként pont te viselkedsz úgy mint egy román akinek van egy kis pénze és már egyből azt hiszi, hogy övé a világ. Te jöttél ki a panel gettóból olcsó...
2015. aug. 19. 12:34
 46/51 A kérdező kommentje:
Ha meghallom a diploma szót manapság, egyből egy zsidó buta gyereke jut eszembe, aki csak a pénznek köszönheti hogy papírja van arról.
2015. aug. 19. 12:48
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
nna maxra porgettem a lumpenproli sotetbunko ontudatot. mar ma is volt ertelme felkelni :D hoborogj meg kicsit hadd rohogjek :D
2015. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
Jah kérem, csak az fúj a diplomára, akinek nincs... ;))))
2015. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Szóval hány évig nem voltál nővel a spanyol előtt?
2015. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg mennyire igazán szuper életed lehet ott kint a ködös Albionban, ha egy magyar oldalon kell névtelenül feltenni a kérdést, mert neked valaki az önbizalmad rombolja. Még szerencse, hogy te olyan szuper ember voltál, hogy felvetted telefonon a beszélgetést, ezzel kirúgatva valakit a munkahelyéről. Veregesd magad vállon, más gondolom úgysem tesz ilyet.

Tudod, ismerni ám a fajtádat, se itthon, se külhonban nem ismernek el, mindenhol csak a lábukat törlik beléd. Csak azért jársz fel ilyen névtelen fórumokra, mert ha valahol az arcodat kéne vállalni, egyszerűen magad alá pisilnél, mert az önbizalmad kimerül a klaviatúra ütögetésében.

Te mondod azokra a nőkre, akiknek műkörmük van, hogy üresfejűek, mikor nálad az egyik mérce, hogy valakinek van-e jogsija? Hát tényleg, ahhoz aztán kell tudás, meg értelem....Feltehetőleg azért nem kötik magasabb végzettséghez, mint a 8 osztály....

Gratulálok a tökéletes életedhez, amit itt a gyakorin kell bizonygatnod arctalan embereknek :DDDD

2015. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!