Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha a munkahelyemen...

Mit tegyek ha a munkahelyemen egy csúnya kigyúrt kopasz pali, folyton az önbizalmam és az imidzsem rombolja a nők előtt?

Figyelt kérdés

Nem rég jöttem vissza angliába, fél évet otthon tartózkodtam, sikerült vissza kerülnöm a régi munkahelyemre. A személyzet fele lecserélődött, java részt nők. Észre vettem, hogy rajonganak értem a csajok, elég laza és jóképű csávó vagyok. Bármelyik nőt eltudnám vinni a szobámba. Csak van egy kis bökkenő. A konyhán dolgozik egy lengyel gyökér, és az ő általa bérelt házban lakom egy szobában. A csávó azon kívül, hogy egy kicsikét ki van gyúrva, semmit nem tud felmutatni, primitív és nagyon csúnya. 42 éves és még csak jogsija sincs. Első nap, mikor bementem dolgozni, és megismertem a kolleginákat, mindjárt oda jött hozzám mosolyogva, hogy: Kirsty a csajom, meg akarom d.gni. Kirsty egy 21 éves diáklány, és most jelenleg ő a legcsinosabb. Pár nap után észre vettem, hogy a csaj folyton figyel engem, akármikor a szeme elé kerülök. Ezt észre vette a gyökér is, és kicsit magába fordult. Azóta vannak olyan beszólásai, amivel megakar alázni a csaj előtt. Ez amúgy nem az első eset. Folyton ezt csinálta a "nagy domináns" kisfiú. Egy spanyol csajt fel akartam szedni régen, de a gyökér neki áll olyankor velem úgy beszélni a csajok előtt, mintha a seggéből rángatott volna ki. Van egy fiatal csinos lengyel csaj, arra is azt mondja, hogy ne foglalkozzak vele, mert csak 19 éves. (de persze ő 42 évesen meg... a 21 éves diákcsajt) Az egész pali nem érdekelne, ha nem az ő házában laknék, de sajna máshova nem igen tudok menni lakni itt. Bár tudom az lenne a legjobb, ha elköltöznék innen, és csak a munkahelyemen látnám ezt a parasztot. Barátnője szerintem még nem igen volt. Mutattam neki, hogy megszereztem a jogsit, erre flegma grimaszolt pofával megszólal, hogy, akkor most már vezethetek talicskát :D Szánalmas komolyan mondom. Van ötlete valakinek, hogy hogyan lehetne végleg erről a paraszt tulajdonságától leszoktatni?


35/F



2015. júl. 2. 16:28
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

Tud zongorazni???? Aztaaaaa, ez am a kulonbseg. Lehidaltam.

4 nyelven beszel es egy konyha huzza az igat? Nem csoda, hogy veled kezdett. Egy szinten lehettek. Na nem nyelvtudasban.

2015. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Amugy mi lett a lengyellel? Hogy rugattad ki?
2015. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Telefonra vettem a beszélgetésünket, amikor épp arról beszélt, hogy milyen hülye a főséf, lusta, meg szarul főznek, meg elege van már abból, hogy folyton ő kel fel korán és neki kell reggeliztetni. Én meg megmutattam a főnöknek ezt. Ennyi.
2015. aug. 18. 11:47
 34/51 anonim ***** válasza:
38%
amit csinaltal, az illegalis, es sulyosan serti a masik ember szemelyisegi jogait. amugy hova szrjunk, hogy a csutkakormu igenytelen nod 4 nyelven beszel :D en havonta negyfele mukormot rakatok fel ha olyan a kedvem, megis sokkal eletrevalobb vagyok mint te meg a nod egyuttveve :D aki egy fostos londoni nyomornegyedbol sem tud elkoltozni, mert nyilvan nem tudja hogy kell :D kulturalt ertelmes intelligens no amugy sem all le egy konyhai kisegitovel :D en a mukormommel mar fel ev alatt tobbre vittem kint, mint amennyire ti valaha is fogjatok :D a sopredek fajtad miatt nem allok szoba soha kint magyarokkal, es ezt (ahogy a kiirasod is mutatja) nagyon is jol teszem.micsoda alja proli szenny.
2015. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
2015. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Nem londonban lakok, és teljesen megértem, hogy te műkörmökkel villogsz, mert primitív lény vagy. Te villogsu vele, londonban, viszont az angolok kiröhögnek benneteket. Le vagy maradva kb. 15 évvel.
2015. aug. 19. 03:09
 37/51 anonim ***** válasza:
Figyu, meselj mar, a spanyol konyhalany elott meddig nem volt nod, hogy ilyen lettel? Sok mukormos csaj elhajtott, mi?
2015. aug. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Sose álltam le műkörmös nőkkel foglalkozni. Ha valaki kihívóan öltözködik, az annyit jelent számomra, hogy a fej üres, és a kinézetén kívül nem tud mást felmutatni.
2015. aug. 19. 10:54
 39/51 A kérdező kommentje:
Egyébként pastry chef vagyok, nem kitchen porter és a spanyol lány pincérnő.
2015. aug. 19. 10:55
 40/51 anonim ***** válasza:
38%
Pastry chef...:D lol. droid. hogy ismerned mar az angolokat egyebkent is? mint Pastry chef. en felsofokon beszelem a nyelvet, professional allasom van, a ket diplomam kozul hasznalom az egyiket, kivaloan beszelem a nyelvet, mig te valoszinuleg alig makogsz valamit, ha pofazik hozzad valaki dialektusban, akkor nezel hogy nem erted, meg visszaketrdezel folyton,vagy bologatsz mintha ertened(bakker akkora sztereotipus vagy, hogy latatlanban megmondom hogy igy nyomod :D ahogy azt is, hogy ha telefonon kell valamit elintezni, akkor meg megkersz valakit hogy telefonaljon helyetted, mert nem erted az angolt telefonban mi? :D plusz dokinal, ha egyaltalan eljutsz odaig hogy regisztralva vagy vmi GPnel akkor kuldik rad az interpretert a biztonsag kedveert :D) es mukormokon vagy kiakadva atyaeg :D itt a munkahelyemen pl minden nonek szep es apolt a korme, es jee agolok :D mit tudsz te a helyiekrol istenem...semmit :D maximum rajtad rohognek, de rajtad en is, kis panelproli suttyo. pastry chef :D evi 15k :DDDD HAHAHA HAHAHA lol nagyon vicces vagy :D
2015. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!