Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha a munkahelyemen...

Mit tegyek ha a munkahelyemen egy csúnya kigyúrt kopasz pali, folyton az önbizalmam és az imidzsem rombolja a nők előtt?

Figyelt kérdés

Nem rég jöttem vissza angliába, fél évet otthon tartózkodtam, sikerült vissza kerülnöm a régi munkahelyemre. A személyzet fele lecserélődött, java részt nők. Észre vettem, hogy rajonganak értem a csajok, elég laza és jóképű csávó vagyok. Bármelyik nőt eltudnám vinni a szobámba. Csak van egy kis bökkenő. A konyhán dolgozik egy lengyel gyökér, és az ő általa bérelt házban lakom egy szobában. A csávó azon kívül, hogy egy kicsikét ki van gyúrva, semmit nem tud felmutatni, primitív és nagyon csúnya. 42 éves és még csak jogsija sincs. Első nap, mikor bementem dolgozni, és megismertem a kolleginákat, mindjárt oda jött hozzám mosolyogva, hogy: Kirsty a csajom, meg akarom d.gni. Kirsty egy 21 éves diáklány, és most jelenleg ő a legcsinosabb. Pár nap után észre vettem, hogy a csaj folyton figyel engem, akármikor a szeme elé kerülök. Ezt észre vette a gyökér is, és kicsit magába fordult. Azóta vannak olyan beszólásai, amivel megakar alázni a csaj előtt. Ez amúgy nem az első eset. Folyton ezt csinálta a "nagy domináns" kisfiú. Egy spanyol csajt fel akartam szedni régen, de a gyökér neki áll olyankor velem úgy beszélni a csajok előtt, mintha a seggéből rángatott volna ki. Van egy fiatal csinos lengyel csaj, arra is azt mondja, hogy ne foglalkozzak vele, mert csak 19 éves. (de persze ő 42 évesen meg... a 21 éves diákcsajt) Az egész pali nem érdekelne, ha nem az ő házában laknék, de sajna máshova nem igen tudok menni lakni itt. Bár tudom az lenne a legjobb, ha elköltöznék innen, és csak a munkahelyemen látnám ezt a parasztot. Barátnője szerintem még nem igen volt. Mutattam neki, hogy megszereztem a jogsit, erre flegma grimaszolt pofával megszólal, hogy, akkor most már vezethetek talicskát :D Szánalmas komolyan mondom. Van ötlete valakinek, hogy hogyan lehetne végleg erről a paraszt tulajdonságától leszoktatni?


35/F



2015. júl. 2. 16:28
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel az értékelésem? Ez csak egy nyamvadt fórumos oldal, hol fontos ez?


Még mindig azon van a hangsúly, hogy cseszi a csőrödet az, hogy a csávónak kisebbségi komplexusa van, amit rajtad vezeti le. Ééééés??? Az ő házában laksz, oké. Éééés??? Mit foglalkozol vele? Ennyi idősen még nem jutottál el odáig, hogy telibesz___rd a viselkedését és lereagáld egy szemforgatással vagy egy grimasszal?

2015. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
* Értem én, hogy azon van a hangsúly
2015. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
11-es. Akkor szerinted is el kellene költöznöm máshova igaz?
2015. júl. 2. 17:30
 14/51 anonim ***** válasza:
69%
Vagy költözz el, vagy sz___rd le magasról a viselkedését.
2015. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
14-es. Vissza szóltam már neki egyszer nagyobbat, de azon gondolkodom, hogy ha megint beszól valamit a csajok előtt, szimplán rákérdezek majd, hogy volt-e már valaha nője. Ettől nagyobb égés szerintem nem lehetne számára, és mindezt ő idézte elő. Kigolyóznám úgy a dumámmal, hogy köpni nyelni nem tudna. Csak hát ugye nála lakok, és haverok vagyunk amúgy. Még.
2015. júl. 2. 17:40
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... Szóval hergel, te meg ráadásul ilyen tinidumával szólsz vissza? Akkor inkább ne mondanál semmit könyörgöm, mert (már bocs), de ez a duma is nagyon szánalmas és nevetséges, nem pedig frappáns. Ha ilyen a "dumád", akkor soha nem "golyóznád ki" vele.
2015. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem a legjobb lenne, ha elköltöznék innen, és ha azután is emberkedni akar, és az én önbizalmam elszívni, akkor a főnökségnek fogok szólni... Tudnék olyat mondani, miket beszélt a főséfről.
2015. júl. 2. 18:05
 18/51 A kérdező kommentje:
Kitakarítom ezt a retket az életemből. Erre jutottam. A főnökségnek szólok, miután elköltöztem máshova. :)
2015. júl. 2. 18:27
 19/51 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem 20 évet simán letagadhatsz kérdező... (már mint agyilag). dicsekedni azzal, hogy van jogsid és volt már nőd... :D
2015. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
91%

Hihetetlen, hogy 35 évesen egy 15 éves agyi szintjén állsz.

Nálad komolyan az az értékes ember, aki már volt nővel és van jogsija? Röhej.

Ismered az összes lengyelt, hogy ki tudd jelenteni azt, amit? Gondolom nem. Buta ember általánosít.

Nagy taps, hogy fel tudod szedni a nőket, undorító hímringyó. Normális nőnek nem fog kelleni magadfajta fiú -igen, fiú- családot meg pláne nem fog veled alapítani.

Arcból picit vissza kéne venni, agyra meg gyúrni picit.


A kollégád egyszerű, és? Komolyan képtelen vagy a hülyeségeit figyelmen kívül hagyni? Nem az a módi, hogy megpróbáljuk az ilyet kicsinálni/munkanélkülivé tenni, hanem le kell szarni.

2015. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!