Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a megoldás ha a súlyom...

Mi a megoldás ha a súlyom miatt piszkálnak?

Figyelt kérdés

Pedig én jól érzem magam.Szerintem max 5 kilót kéne fogynom.

Általában nők piszkálnak.De volt aki azt mondta,azért, mert irigyek, hogy nagy a melle.

18/L



2015. júl. 16. 01:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én adok 10 ezret ha megmutatod a melleid! :d
2015. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

a te tested, a te súlyod, a te melleid...


Ha te jól érzed magad a testedben akkor ne más véleménye érdekeljen...

Nekem pl a teltebb alak jön be, haverom szerint az már "kövér", közben a neki tetsző alak szerintem túl vékony...


Nem vagyunk egyformák más-más alak/arc/stílus... tetszik az ellenkező nemnek...


Ha nők piszkálnak megmondod, hogy nem is neki akarsz tetszeni hanem a kiszemeltnek/párodnak ennyi...

A férfiakat is ezzel lekoppinthatod...


22F

2015. júl. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Csak rosszul esett megint hogy az nem igazi mell,mert zsírból van...:(

2015. júl. 16. 09:10
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

miért szerinted miből van? és a test nagy része víz, ha zavar ha nem akkor sem tudsz rajta változtatni...


különben is nagy a melled, de az csak rád és a partneredre tartozik, max még a nőgyógyászod és az akitől segítséget/tanácsot kérsz ez ügyben ők lehetnek az érintettek...


én pl azt sem tudom ki vagy, hol laksz, hogy nézel ki, hogy néz ki a melled.......és semmi közöm sincs hozzá...

egy ismerősnek akivel mondjuk együtt sportolsz neki mi köze a melledhez? megfoghatja, izgathatja? semmi közük hozzá...szintén így van a testeddel is...ha kikéred a tanácsukat akkor érdekeljen...


van olyan lány akinek meg a feneke nagy (körte alakja van mondjuk) és mások bántják, de neki és a párjának nincs vele gondjuk, sőt a párja nagyon is szereti akkor itt most kinek a szava számít? annak akinek semmi köze hozzá DE MÉGIS megbámulja és véleményét kifejezi, vagy annak akik "viseli" és az aki szereti és azt tehet vele amit a barátnője enged neki?

2015. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Hát igaz! Semmi közük hozzá.


De az emberek előbb utóbb mindenbe bele kötnek.

Egy nő is hogy én vágassam le a hajam mert,mert a rövid jobban állna.Isten őrízz! Mindig hosszú hajra vágytam.://

De tökéletes ember nincs...LEHETETLEN mindenkinek tetszeni,megfelelni.

2015. júl. 16. 09:53
 16/25 anonim válasza:
Csak irigyek ne foglalkozz Veluk maradj olyan amilyen vagy:)
2015. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
21%

Az a legnevetségesebb kérdező, hogy te megmagyarázod más kedve miatt nem fogsz fogyni, mikor te élsz kövéren, és téged zavarnak az emiatt kapott megjegyzések. Eddig nem találkoztam olyan kövér emberrel akit nem zavarna.


#8 Egy szálkás srácon nincs semmi taszító, neki csak kevesebbet kellett edzeni, ellentétben egy kövér nőnek csak a mellei hájasak.


Lehet mondani, hogy ne foglalkozz senkivel, fogadd el magad, mi vagyunk a felvilágosult 21. századi intelligens emberek. De ha van egy álompasid, aki nem kövérebb nálad, annál igen kevés esélyed lesz ilyen alkattal.

2015. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Mondtam hogy jól érzem magam így.

Valóban zavarnak.

És nem vagyok hájas. Max 5 kg-t akarok fogyni.

Ne te akard megmondani nekem mi a jó.Még nem is láttál.

2015. júl. 16. 11:06
 19/25 A kérdező kommentje:

És fiúk nem nagyon mondják.Épp ellenkezőleg.

De annyi értetlen ember van itt.

2015. júl. 16. 11:07
 20/25 anonim ***** válasza:
28%

8-as vagyok /// utolso : igen, en se ugy ertettem h egy szalkas / vekony srac taszito, csak mondtam h nem erdem annyira, ha egy vekony fiun latszanak az izmok, mert ott kevesebb a munka ( egy zsirosbol kigyurni magunkat, az viszont tenyleg nehezebb feladat)

amugy kerdezo, aki nem a kedved szerint valaszol, azt le kell pontozni??

amugy meg igenis ha teltebb vagy es nagy a melled, akkor ha vekonyabb lennel, nyilvan kisebb lenne a melled is....lehet h te nem vagy 100 kg es ugy nagymellu, de egy 100kg-s non hiaba vannak nagy mellek..

ha meg ezt magadra veszed, akkor sajnos az agyad viszont kicsi

2015. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!