Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a megoldás ha a súlyom...

Mi a megoldás ha a súlyom miatt piszkálnak?

Figyelt kérdés

Pedig én jól érzem magam.Szerintem max 5 kilót kéne fogynom.

Általában nők piszkálnak.De volt aki azt mondta,azért, mert irigyek, hogy nagy a melle.

18/L



2015. júl. 16. 01:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
71%

"És fiúk nem nagyon mondják.Épp ellenkezőleg."


ezt a nők fújják fel nagyrészt...legalábbis ahogy észrevettem...ha a fiúknak tetszel akkor örülj neki, az irigyeket meg szard le :)

2015. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy akit a súllyával piszkálnak az általában nem azért van mert tényleg zavarná őket a másik túlsúllya, hanem mert ez egy olyan pont amibe jól bele lehet rúgni és fájdalmat okozni. Valószínűbb, hogy egész más miatt utálnak, a természeted, a viselkedésed miatt vagy tudom is én, hogy miért. Rengeteg oka lehet és csinálhatsz bármit, aki beléd akar kötni az úgyis beléd fog. Ha mondjuk lefogysz akkor találnak más okot. Ami a melleidet illeti, előfordulhat, hogy tényleg csak irigyek rád, de azért ne vedd biztosra. Sok megbántott ember szereti azt hinni, hogy irigyek rá közben meg nem. Amit tenni tudsz, hogy vagy megbeszéled azokkal akik piszkálnak, hogy mi a bajuk veled és megpróbálod rendezni a viszonyotokat, vagy pedig szimplán leszarod őket.
2015. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szeretlek
2015. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
10%

Először is mi férfiak (legalábbis a nagy többség) imádjuk a nagy igazi melleket! Nincs is annál gyönyörűbb! És aki azzal jön, hogy zsírból van és ezt bántásnak szánja, hát ez nagyon vicces. A női mell két dologból lehet: zsír vagy szilikon:D Hol itt a baj? Csak már olyan hülyék az emberek, hogy a zsír az valami ördögtől való dolog, sehol nem lehet az emberen, pedig a női mellek abból vannak. És vékony lányoknak is van természetes nagy mellük (bár ritka sajnos) és az is zsírból áll.


Egyébként a nagymellű lányokra mindig is irigykedtek a kismellűek, megjegyzem teljes joggal. Nem tudom mi tetszhet bárkinek egy kis mellben, számomra kizáró ok, ha egy lánynak nincsenek szép nagy mellei. Persze nem csak az számít, de a külsőségek közül az egyik legfontosabb.


Ja és ne foglalkozz velük, ne fogyjál!

2015. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha ők ilyenek, akkor nem fogsz tudni mit tenni. Ez van szärd le őket. Mondjuk a leírtak alapján nem derül ki, mennyire vagy kövér..

Ha csak 5 kilót kellene fogynod, akkor lehet, hogy tényleg csak irigységből mondják, akkor viszont örülj, had főjenek magukba!;)

2015. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!