Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember lennék? (többi lent)

Rossz ember lennék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Komolyan kíváncsi vagyok olyanok véleményére, akik nem ismernek, könnyebben tudnak véleményt alkotni! Tehát, a párom mindig azt mondja hogy gonosz, rosszindulatú ember vagyok! Ezt azért mondja, mert általában az emberekben a rosszat látom, ritkán látom őket a jó oldalukról, és ha pl. egy ismerős jó munkahelyet kap, akkor én rávágom hogy biztos protekciós, ha meg hamar nagy előléptetésben van része, akkor azt mondom hogy biztos jó s..ggnyaló, mert hát pár héten belül hogy lehet valaki vezető? Erre ő mondja hogy rosszindulatú vagyok miért kell ilyet mondani? Én ezt nem gondolom annak, de hát talán így van. Megköszönöm ha valaki (értelmes) választ tud adni. 25 L
2015. júl. 16. 12:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%
Sztem, hogy ha valaki pár héten belül vezető pozicióba kerül akkor ott már van valami a háttérben. Ezt bárki észre veszi.
2015. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember, de nagyon irigy. Ha ő vezető, neked árt vele?
2015. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Nem rossz vagy, hanem rosszindulatú és irigy.
2015. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki eddig írt.. Lehet igazság abban amit írtok. Az valóban igaz hogy önbizalom hiányos vagyok, eléggé.. Azt nem hiszem hogy irigykednék, hisz mit érek vele, mint ahogy írta is 1-2 ember, attól nekem nem lesz sem jobb, sem több. Csak azért a mai világban pl. kevesebb mint 1 hónap alatt valaki azonnal vezető lesz, az nekem furcsa. Lehet hogy másnak nem. Minden esetre nagyon tanulságos dolgokat írtatok. Köszönöm
2015. júl. 16. 14:54
 15/28 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valakinek van valami tanácsa arra hogyan változtathatnék?! Igazából nem olyan ember vagyok, hogy ezeket a gondolataimat kiadom másnak, pl. munkatársaknak, nem vagyok szarkavaró, megtartom ezeket magamnak, csak ha olyan van, akkor a páromnak mondom, neki meg nem tetszik ez. Ennél jobban nem szoktam rosszabbakat mondani valakire, talán ez sem a legszebb hogy s..ggnyaló.. de hát vannak ilyen emberek is.
2015. júl. 16. 15:02
 16/28 anonim ***** válasza:
Az már önmagában jó, hogy képes vagy önkritikára és 2 lépés távolságból szemlélni a saját viselkedésed. A rossz emberek erre nem képesek.
2015. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk szánalmasnak nem érzem magam,érdekelne hogy miért gondolod így? Megköszönöm ha kifejted, kedves 13:15-ös válaszoló!
2015. júl. 16. 15:10
 18/28 anonim ***** válasza:
Valószínű arra értette, hoyg szánalams mások életével ilyen szinten foglalkozni és minősítgetni őket. Ha nem lennél irigy, nem foglalkoztatna, hogy ki, hogyan és mennyi idő alatt mit ért el. Tipikusan az ilyesmivel kompenzálnak azok, akik nem vitték annyira (még) az éeltben, mint akarták és mások mocskolásával akarják magukban enyhítani, hogy biztos csókos, biztos protekció és "nekem is CSAK EMIATT nem sikerül előrébb jutni az életben"? holott ez ordas nagy önhazugság.
2015. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy erre céloz, kedves utolsó, de azért ne azt gondoljátok hogy 0-24-be én csak azon agyalok hogy ki hogy merre meddig.. csak ha van valami, akkor én teszek rá megjegyzést. Talán több a negatív mint a pozitív megjegyzés. Nem védem magam, de azt is beláthatjátok, hogy azért nem egy olyan eset van hogy valaki azért jut feljebb mert igenis "csókos" Talán én rosszul mérem fel a helyzetet, és "epés" megjegyzéseket teszek, vagy fordul meg a fejemben, de azt sem hiszem hogy nincs olyan ember sem, akinek néha nem fordul meg negatív dolog a fejében. Nem mentegetni akarom magam ezzel, mert tudom jól milyen vagyok, de nem éjjel-nappal csak azzal törődöm, hanem ha csak akad olyan szituáció.. Nem egész nap mocskolom az embereket. Csak azért tettem fel itt a kérdést, hogy tényleg rossz ember vagyok emiatt ha adott helyzetben ilyen gondoltaim vannak. Én elfogadom ha úgy gondoljátok hogy igen.. Sőt, tudom jól hogy nem egy jó emberi tulajdonság, de hát mit tudnék ellene tenni? Ha nem kimondom, attól még gondolom, és ez se jobb.
2015. júl. 16. 15:37
 20/28 anonim ***** válasza:

Figyelj, magyarázkodj, ahogy szeretnél, de ha már a barátodat zavarja, akkor nyilván nem 1-2 alkalmanként elejtett epés beszólásról beszélünk, hanem elég gyakran ilyen lehetsz.

Ki nem szarja le, hogy valaki benyalja magát valahova? Mit fáj az neked? Látod pont ezt mondtam. Rosszindulatú, savanyú ember vagy.

2015. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!