Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember lennék? (többi lent)

Rossz ember lennék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Komolyan kíváncsi vagyok olyanok véleményére, akik nem ismernek, könnyebben tudnak véleményt alkotni! Tehát, a párom mindig azt mondja hogy gonosz, rosszindulatú ember vagyok! Ezt azért mondja, mert általában az emberekben a rosszat látom, ritkán látom őket a jó oldalukról, és ha pl. egy ismerős jó munkahelyet kap, akkor én rávágom hogy biztos protekciós, ha meg hamar nagy előléptetésben van része, akkor azt mondom hogy biztos jó s..ggnyaló, mert hát pár héten belül hogy lehet valaki vezető? Erre ő mondja hogy rosszindulatú vagyok miért kell ilyet mondani? Én ezt nem gondolom annak, de hát talán így van. Megköszönöm ha valaki (értelmes) választ tud adni. 25 L
2015. júl. 16. 12:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ami tény hogy munkaügyben 50-60%-ban protekció van, alapból ha csak Pestet vesszük, szóval lehet neked igazad is de mivel nem fogod megtudni az igazságot ezért azt gondolhatsz amit akarsz magadban, lehet saját véleményed amit megtarthatsz magadnak, ettől nem leszel rosszindulatú. Rosszindulatú lennél akkor ha odamennél és a szemébe mondanád hogy te protekciós seggnyaló.
2015. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Rendben, elfogadom a véleményed (ma 15:51) Tudom hogy nem hiszed el ha azt mondom hogy nem állandóan olyan megjegyzéseket teszek, csak ha ilyen eset van. Nem magyarázkodom neked, mert csak fújod a magadét, azt nem vetted figyelembe hogy feltettem azt a kérdést is, HOGYAN változzak meg??
2015. júl. 16. 16:19
 23/28 anonim ***** válasza:

a 18-as nagyon jól leírta, hogy miért is vagy szánalmas.7

változtatni ezen csak te tudsz, bár szerintem erre kicsi az esély.

2015. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Leírták már páran az igazságot, rosszindulatú és nagyon írigy.

Én személy szerint utálom az ilyen embereket.

2015. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Ha szerintetek az vagyok, hát jó...bár azért szerintem vannak rosszabb emberek is nálam.. mondjuk az is lehet, hogy akik most gyalázkodóan írnak rólam, lehet hogy ők meg pont az a kategória akikről említést tettem, és ezért reagálnak így.. De nyilván én tettem fel a kérdést, és vállalom is, és elfogadom amit írtatok..az meg hogy kedves utolsó, utálod az ilyeneket mint én, te dolgod, de te se vagy túlzottan különb, ha ezt így kijelented..
2015. júl. 16. 19:12
 26/28 anonim ***** válasza:

"munkaügyben 50-60%-ban protekció van, alapból ha csak Pestet vesszük"


WOW, te jártál a pesti munkahelyek több, mint felén??? Nem vagy semmi.


Kérdező!


Hogy változz meg? Ne csináld ezt! Először csak ne mondd ki ilyenkor, egyszerűen bírd ki, hogy megtartod magadnak ezt a gondolatot. Utána a következő lépés, hogy amikor ilyen gondolatod van, akkor tudatosítsd azt is, hogy voltaképp nincs közöd hozzá, illetve próbáld meg elképzelni, milyen tulajdonságai tehetik az illetőt alkalmassá arra, amit csinál, ahol sikeres. Esetleg próbáld meg megkérdezni őt erről. Ha beszélgetsz egy kicsit az emberekkel, meglepően sok dolog kiderül róluk, olyan tulajdonságok, értékek is akár, amikről nem is álmodtál. Ismerj meg minél több embert, mert akkor meg fogod érteni, mennyifélék vagyunk, és mennyi gonddal küzd tulajdonképpen mindenki. Fiatal vagy még, majd érik a te hozzáállásod is másokhoz.

2015. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
# 25 Ez nem személyes volt, valószínűleg soha az életben nem kerülnék amúgy sem kapcsolatba. Egyszerűen kerülöm az olyan emberek társaságát mint amilyen te is vagy, szerintem érthető okokból. Nem értem miért minősítene ez engem, na mindegy.
2015. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Kedves tegnap 12:11! Köszönöm szépen a korrekt választ, és egyben nagyon hasznos is, mindenképpen megfogadom..Az elmúlt napokban sokat gondolkodtam ezeken a dolgokon egyébként, és tényleg megpróbálok változni, tudom hogy ezt magamnak kell elhatározni, mert csak én tudok változtatni, senki más, de az ilyen hangvételű hozzászólások nagyon inspirálóan hatnak az emberre!


Kedves előttem szóló meg, azért írtam azt amit, mert én egyébként nem utálom azokat akikről pl. azt gondolom hogy csókosak, ez csak egy gondolat, semmi több. De amúgy meg, hogyan utálhatod az ilyen embereket, hisz mint írtam, én nem mondom el senkinek a gondolataimat, csak a páromnak, tehát senki más nem tudhatja hogy én mit gondolok e téren.. Tehát ezért.. De köszi neked is hogy vetted a fáradtságot, és írtál te is. Tanulságos mindenképp a te gondolatmeneted is..

2015. júl. 18. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!