Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti elítélitek a csúnya bőrű...

Ti elítélitek a csúnya bőrű embereket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, ha valaki mondjuk nagyon pattanásos, mitesszeres, vagy sok csúnya pattanás utáni folt van az arcán (de nem igénytelenségből, hanem mert bármilyen krémet próbálnak az arcukra, semmi sem használ), vagy esetleg valami olyan súlyos bőrbetegségük van, ami nagyon látványos és nem lehet eltüntetni. Mondjuk valami születési rendellenesség, vagy ilyesmi. Szerintetek undorítóak az ilyen emberek? Csak azért jutott eszembe ez, mert nekem tényleg hihetetlenül csúnya a bőröm, és próbálok tenni ellene, de még mindig nagyon ronda... És ugye most van ez a don't judge challenge, ami arról szól, hogy a szép emberek felveszik videóra ahogy bőrhibákat meg ilyeneket rajzolnak az arcukra, aztán lemossák, és megmutatják, hogy igen, ők smink nélkül is jól néznek ki és nem csúnyák..és elgondolkoztam, hogy tényleg mindenki ocsmánynak tartja azokat az embereket, akiknek amúgy szép az alakjuk, arcberendezésük, normálisan néznek ki, stb, de csúnya a bőrük? Ez tényleg ilyen elítélendő? Igazából ezt az egész kihívást nem értem, mert a "don't judge" azt jelenti, hogy ne ítélkezz, de a kihívás szerintem pont arról szól, hogy a szép emberek megmutathassák, hogy jobbak a csúnyáknál...semmi értelme az egésznek, szerintem ha egy olyan lány, aki megcsinálta a kihívást meglátna engem az utcán smink nélkül, azt gondolná, hogy fúj, hogy néz ez ki..pedig a kihívás pont arról szólna, hogy fogadjuk el a csúnya embereket, de szerintem ezzel csak kicsúfolnak minket. Szóval szerintetek tényleg elfogadhatatlan, ha valakinek nagyon csúnya bőre van? Elítélitek az ilyen embert, vagy ugyanúgy viselkedtek vele, mint másokkal?

2015. júl. 16. 18:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget édesanyádtól

Én 15 évesen megkértem hogy segítsen rendbe rakni és sikerült neki kb másfél hónap alatt :D

2015. aug. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!