Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek az idős nyugdíjasok hova...

Ezek az idős nyugdíjasok hova sietnek?

Figyelt kérdés

Mikor hajnal negyed hatkor felszállok a tömött buszra mindig vannak nyugdíjasok akik már akkor sietnek a piacra mintha az éltük múlna rajta !negyed hatkor!...nagy batyukkal meg szatyrokkal!

A legjobb eddig az volt mikor reggel hat előtt várok a bolt előtt hogy kinyisson persze nyugdíjasok már bolt bejárata előtt startra készen bevásárlókocsikkal a bejárat előtt és a kiírt 6 óra helyet a boltot 6:02-kor nyitották ki az egyik öreg órája szerint és halál komolyan megsértődve ilyet szólt a biztonsági őrnek hogy "JÓ ESTÉT!"



2015. aug. 28. 10:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Na és a buszon mit művelnek. Lökik fel az embert, szaladnak, hogy legyen ülőhely. Ráförmednek a fiatalokra, hogy menjenek arrébb, ha kell, ha nem.
2015. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
16%
Majd ha egyáltalán te is megéled ezt a kort akkor megérted .
2015. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

# 12

Remélem én olyan öreg ember leszek mint a nagyapám, nem mint azok a borzadalmas öregek akiről írtam.

2015. aug. 28. 12:45
 14/24 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem, hogy annyira védelemre szorulnának a szóban forgó nyugdíjasok, mint amennyire egyesek védik őket. Ők sem védenek meg minket, mikor az egyik nekiáll piszkálni egy fiatalt, még sosem hallottam az mondjuk, hogy "jajj hagyjad szegénykét, napi 10 órát dolgozik, majd hazamegy, ott is csak a gondok, legalább mi ne piszkáljuk".

A kérdésre pedig annyi a válasz, hogy türelmetlen hétszentségek, akiknek ez az életük, vásárolgatni, pletykálgatni... unatkoznak. A poén, hogy úgy csinálnak, mintha a dolgozó emberek tele lennének szabadidővel, mintha ők nem érnének rá, bezzeg aki heti 40 órát dolgozik...

2015. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
22%
Így van, ingyenélők. Szedik fel a nyugdíjat, amit az én fizetésemből vonnak le. :) Erőszakosak. Egyszer voltam termékbemutatón, ahol adtak ingyen egy 900 ft-os kávéfőzőt, de limitált volt a létszám. Hogy mit műveltek azok ott. Egymást letaposták, szétnyomták, csakhogy beférjenek. Aztán németjükből 100 ezreket csaltak ki az épp reklámozott termékre.
2015. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%
Azok az "ingyenélők" egész életükben dolgoztak (jó részük biztosan.) Ők is fizettek adót meg mindent...
2015. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
35%
Egy rokonom egész életében nem dolgozott, otthon ült, ott se csinált semmit, jobb nyugdíja van, mint egy 40 évet ledolgozottnak.
2015. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
24%
Képletesen ingyenélők, mivel a dolgozóknak kell eltartaniuk őket.
2015. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
34%

"Azok az "ingyenélők" egész életükben dolgoztak (jó részük biztosan.) Ők is fizettek adót meg mindent..."


Ja, öten végezték egy ember munkáját az átkosban, az aztán komoly meló... Én egyébként azt nem értem, hogy miért utaznak ingyen, amikor van jövedelmük, és az eltartott jövedelem nélküli gyerekeknek/diákoknak fizetni kell?!

Arról nem is beszélve, hogy most vagyok 25 éves, nem sok remény van rá, hogy lesz nyugdíjam valaha, a jelenlegi tendenciák mellett, szóval örüljenek, hogy a fiatalok eltartják őket és fogják be a szájukat!

2015. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Mert a maiak aztán sokat dolgoznak..Kb minden cégnél ha hirtelen elvinné egy forgószél az ilyen olyan kamuposzton ülő vezetőség és irodai fészbukozók felét ,észre sem venné senki,sőt talán jobban is menne a cég.


Amúgy nagyon jól működik idehaza az ősi "oszd meg és uralkodj" elve, mindenki gyűlölködik mindenkire, a politikusok meg röhögnek a markukba...

2015. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!