Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek az idős nyugdíjasok hova...

Ezek az idős nyugdíjasok hova sietnek?

Figyelt kérdés

Mikor hajnal negyed hatkor felszállok a tömött buszra mindig vannak nyugdíjasok akik már akkor sietnek a piacra mintha az éltük múlna rajta !negyed hatkor!...nagy batyukkal meg szatyrokkal!

A legjobb eddig az volt mikor reggel hat előtt várok a bolt előtt hogy kinyisson persze nyugdíjasok már bolt bejárata előtt startra készen bevásárlókocsikkal a bejárat előtt és a kiírt 6 óra helyet a boltot 6:02-kor nyitották ki az egyik öreg órája szerint és halál komolyan megsértődve ilyet szólt a biztonsági őrnek hogy "JÓ ESTÉT!"



2015. aug. 28. 10:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
76%
10. Majd ha te is felkelsz Fél 5-kor télen azért, hogy 40 percet várj az átszállásra a -5 fokba és a hóesésbe és hazaérsz 4-kor,a leckédet meg megcsinálod 6-ra, és utána még segítesz otthon a házimunkába 8-ig és ezért egy forintot nem kapsz,akkor örülnél annak, hogy nyári szünetbe délig alszol, mert nekem suliidőbe ez a mindennapi rutinom.Szerintem megérdemlem az alvást ha van rá lehetőségem!
2015. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
5%
Miért is kellene pénzt kapnod a házimunkáért? Eltartanak a szüleid, csak természetes hogy ennyit megteszel.
2015. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
22%

Oh te szegény, segíteni kell a házimunkában? Úgy sajnállak :D:D:D

14 évesen már én vezettem a háztartást, amikor otthon voltam, főleg nyáron, nem aludtam délig.

2015. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kérek érte semmit, eszembe se jutna, csak azt, hogy a nap 14 órájában teljesítek háromnegyed éven át, úgy, hogy ezért nem várok el semmit,és amit nyáron 1 hónapon át dolgozok még azt is a szülőknek adom, és a + munkákról amik mindig beszoktak csúszni nem is beszéltem.Szóval van összesen 4 hetem hogy kipihenjem magam, ilyenkor hadd aludjak már,ennyi még a dolgozó embereknek is jár.

És az, hogy 14 évesen egy háztartást vezettél az semmiképp se normális.

2015. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!