Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyar mentalitást, ti is...

Magyar mentalitást, ti is észrevettétek már? Ha nem dolgozol, nem is vagy ember! S bűnösként tekintenek rád:D

Figyelt kérdés

Otthagytam a biztos, de szarul fizető melómat. De már ha fizetek volna akkor sem maradtam volna ott. Nagyon durván ráment az egészségemre a meló amibe szívemet lelkemet beletettem.


S most a család, rokonok, folytan basztatnak, hogy húzzak el dolgozni, meg ezt csináljam meg azt. Ne azt amit kigondoltam. Véletlenül se tanuljak tovább...Na nem mintha hallgatnék rájuk, mert igazából semmilyen információval nem szolgálok az életemmel kapcsolatban.

Állandóan szekálnak, hogy ingyenélő vagyok. Ami nem igaz, mert eleve x. évet dolgoztam és megérdemlem a segélyt. Ha olyanom van simán elmondom a véleményemet, akkor megkapom, h mit sértődök be:S Tudom, hogy ez egy tükör. Azért szívatnak, mert idejük sincs élni és nekem most van, s több időt tölthetek a párommal s minőségű életet alakíthatok ki. Új szokásokat amit majd később a munkavilágában is fent tudok tartani. Rajtam kompenzálják a kisebbségű érzésüket.

De nem csak család, máshol is. Ha mondom, hogy már nem dolgozok. Elkezdenek sajnálni. Erre azt mondom, ne sajnálj, nekem ez így jó. S majd úgy is lesz jobb is! Akkor megkérdően néznek, hogy hülye vagyok-e? mert Magyarországon csak szenvedni lehet.....:D s akkor csak annyit mondok: Szerinted:D utána már nem beszélgetnek velem. De lehúzós emberre nincs is szükségem, az én gondolkodásomat ne szennyezze be:D


2015. aug. 31. 06:27
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
55%
Huh, kérdező, ritka beképzelt vagy.
2015. aug. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

Nem arra ment a kérdés, h sajnálatok, nem kell én sem sajnálom magam:D


Magyar mentalitást, ti is észrevettétek már?

2015. aug. 31. 07:15
 13/51 A kérdező kommentje:
köszi, tudom:)
2015. aug. 31. 07:15
 14/51 anonim ***** válasza:
75%

Engem nem erdekel,hogy dolgozol -e.nyilvan nem vagy munkakerulo,ha evekig dolgoztal elotte.

De a stilusod borzalmas.ha ismeretlenekkel igy beszelsz,akkor kepzelem a rokonokkal hogyan.

2015. aug. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
23%
"Oké akkor legközelebb majd megdöglök egy szar munkahelyen. Mert nem találok x. évig semmit."
2015. aug. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
84%
Mert gondolod, hogy ha munkanélküli leszel, akkor majd 1 hét után találsz egy nagyon f-sza új állást. Ez a felfogás hülyeség, amúgy azt csinálsz, amit akarsz a munkáddal kapcsolatban. De ha valakitől segítséget kérsz, mint pl. itt tőlünk, akkor ne ilyen bunkó, beképzelt stílusban írogassál!
2015. aug. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
85%
Nyugi, fogsz még sárga mellényben szemetet szedni a nagyképűségeddel 😀.
2015. aug. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
80%
Nézzétek már meg a stílusát és a helyesírását... Ezzel a primitív lénnyel felesleges vitatkozni. Amúgy is csak provokál, hogy lepontozgathasson mindenkit.
2015. aug. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

Munka az munka, s képzeld voltam olyan munkán is amit az emberek lenéznek. Már bocs, de ez a véleményem. Nem azért írtam, hogy csak olvasgassam amit írnak. Miért kellene hálát adnom azért, mert épp lehurrognak?


Már vártam mikor jön a helyesírás:) kössetek bele még vmibe:)

s a helyesírásról csak ennyit leszarom, mert:

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimát, melyin serenrodbn vnanak a bteuk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslo és az ultosó bteuk a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteu lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn bteut mgaát, hneam cska a szót eszgébéen.

A cmabritgei emegyeten kéüszit eikgy tnuamálny áitllsáa sznreit a szvkaaon Bleül nicsn jlneestögfée akann, mkénit rdeeözndenk el a btüek: eyegüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uolstó betű a hlyéen lygeen. Ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlö, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jlneeésg mgáayzrataa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btüeket, hneam tleejs sazakvat ovals.

Úhygoyg tnseseek mkneit bkébeén hyagni a hleysersáíi fmonisáokgkal!

2015. aug. 31. 07:51
 20/51 anonim ***** válasza:
43%
Csak én értem a kérdést?Nem arról van szó,hogy dolgozik-e,vagy miből él,hanem arról,hogy ha valaki kérdezi,és elmondja,először megy a sajnálat,de ha megmondja,hogy enélkül is jó neki,akkor megy az ingyenélő duma.És ez magyarra lefordítva irigység.Nehogy már neki jobb legyen,mint másnak.És elárulon,hogy a kedves robotolók adójából több megy a felesleges stadionokra,meg a bevándorlókra,mint a munkanélküliek támogatására.Igen,ez a magyar mentalitás,ha valaki nem dolgozik,akkor közellenség.Ha a segélyből él azért,ha a maga ura és nem ugráltatják,akkor azért.Én az utóbbi vagyok,ezért megértem a kérdést.És arra válaszoltam!
2015. aug. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!