Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem a sorkatonaság...

Thomi18 kérdése:

Szerintem a sorkatonaság lenne a megoldás a férfiak egyre jobban való elnőiesedésére. Mi a véleményetek? Nem kéne egy petíciót írni?

Figyelt kérdés

Szörnyülködve veszem észre hogy mennyi az elnőiesedett férfi. sajnos köztük van a testvérem is, aki még B..i is. Én egy focista srác vagyok és a barátaimmal elszörnyülködünk mennyi a nőies és a homoszexuális. Szerintünk a sorkatonaság újbóli bevezetése megoldhatná a helyzetet. Nézzük csak meg azt az időt amikor volt. Nem volt se ennyi homo paprikajancsi. Normális férfiak és nők! Mi a véleményetek?


egy még "ódivatúan normális" 18f


2016. jan. 26. 17:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%

Nem kizárólag a katonaság hiányának az oka ez. Annak is, hogy a médiában ezt látják, ez a trend, és a családi háttér, nincs sok családban apa, anya hanem elváltan nőnek fel, és nincs nevelés. Vagy nem fogadják el a nevelést, mert a legtöbb kamasznak nem lehet semmit mondani.

De más oka is van:

[link]

2016. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Tudod mit mondanak az Usa-ban a te focidra? A "b%zik sportja " :D Szóval hagyjuk ezt a keménykedést már. A sorkatonaság régen is csak arra volt jó hogy csicskáztassák a fiatalokat ingyen, nulla harci ismeretet adott, lőttek 3.at 1 év alatt.. Ja és aki bevallottan homi volt be se vitték. Bohóckodás volt,meg a feljebbvalók kiélhették magukat az újoncokon . ne kívánd vissza.
2016. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem Te beteg vagy, javaslom keress fel egy pszichiátriai szakrendelést, ahol fognak tudni segíteni számodra abban, hogy le tudd küzdeni a mások iránt érzett agresszivitásodat. Esetedben valószínűleg gyógyszeres kezelésre is szükség lesz.
2016. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

David Beckham tiszta macsó. :D


Vicc nélkül, mit értesz az alatt, hogy elnőiesedik? Mert ha te ilyen kis ostoba vagy, aki elhiszi a női magazinos "ez férfias, az nőies" szabályokat, nagyon ciki vagy.

2016. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Ekkora hülyeséget!


Én a gimnázium befejezése után egyből tovább szeretnék tanulni egyetemen, és nem elvesztegetni 1-2 évet az életemből katonasággal. Akkor én is nőies vagyok, mert inkább tanulni akarok, mint a sorkatonaságon bohóckodni?

2016. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

1. a sorkatonaság nem fogja megváltoztatni az ember szexualitását

2. nincsen több homoszexuális mint régebben, csak manapság jobban reklámozzák őket, illetve többen fel merik vállalni

2016. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Mitől lesz szerinted egy férfi "elnőiesedett"? Hogyan viselkedik egy elnőiesedett férfi?


Amúgy elég bzis szabadidődben férfiakat nézni és kitárgyalni a barátaiddal, de lelked rajta. Én nem ítéllek el, hozzám eljutott a civilizáció.

2016. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Amennyi eszed van, rájöhetnél, hogy amit ti nagy hangon "elnőiesedésnek" tartotok, az valójában azt jelenti, hogy valaki halad a korral. A modern gondolkodású férfiak törődnek a gyerekeikkel, végeznek házimunkát és nem csak a tévé előtt böfögnek a sörtől, ezért boldog kapcsolatuk lesz. A te "nagyonférfias" barátaidnak meg nem fog más maradni, mint a b..ulás :D
2016. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ki vagy te, hogy eldöntsd mi a normális és mi nem az?
2016. jan. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13%

Hát érdekes, hogy akik szembe mennek a kérdezővel, vitatják, hogy elnőiesednének, pedig ez trend a kamaszoknál, de 20-30 éveseknél is előfordul.

Mégis én lettem lepontozva elsőként, mert leírtam, hogy a média főleg ezt a nőiesedést vetíti ki és a sztárvilág és egy nagyon lényeges cikket is beadtam, ami a szennyezések miatt megváltozott génekről szól, ami miatt nőies vonásokkal születnek, és öltözködésben is meglátszik a fiúkon.

2016. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!