Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem a sorkatonaság...

Thomi18 kérdése:

Szerintem a sorkatonaság lenne a megoldás a férfiak egyre jobban való elnőiesedésére. Mi a véleményetek? Nem kéne egy petíciót írni?

Figyelt kérdés

Szörnyülködve veszem észre hogy mennyi az elnőiesedett férfi. sajnos köztük van a testvérem is, aki még B..i is. Én egy focista srác vagyok és a barátaimmal elszörnyülködünk mennyi a nőies és a homoszexuális. Szerintünk a sorkatonaság újbóli bevezetése megoldhatná a helyzetet. Nézzük csak meg azt az időt amikor volt. Nem volt se ennyi homo paprikajancsi. Normális férfiak és nők! Mi a véleményetek?


egy még "ódivatúan normális" 18f


2016. jan. 26. 17:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%

#10


A cikked konteós hülyeség. Az öltözködést a divat határozza meg, a divatot pedig a jelenlegi kultúra. Az hogy egy divat "elnőiesedett" -e vagy nem, szubjektív dolog.


Mutassatok egyébként elnőiesedett férfiakat légyszíves. Garantálom hogy nem találtok olyan képet/stílust ami valóban népszerű.

2016. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

"konteós hülyeség" Lol, azért mert nem olvasnak az emberek cikkeket, csak Tibi atyát, meg selfis képeket néznek, attól még beszámolnak ilyenekről is portálok.

És nem igaz nem látod az utcán hogy néznek ki a fiatalok főleg. Arról a hétköznapi mondásról sem hallottatok, amikor beszélgetések közbe mondják, a mai fiúkról nehéz eldönteni, hogy melyik nemhez tartoznak.

2016. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

"egy nagyon lényeges cikket is beadtam"

Bagyon lényeges cikk? Bulvár bullshit, az ezotéria menüpontért meg instant lepontozás jár.

2016. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
*nagyon
2016. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

#12


Látom hogy öltözködnek, épp ezért mondtam hogy linkeljetek képeket népszerű, elnőiesedett outfitekről. Úgy adjátok elő a dolgot mintha szoknyában és blúzban járnának a fiatalok. Az a minimum hogy valami bizonyítékot felmutattok, vagy legalább érveltek. A konteós fszság pedig nem érv.

2016. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%

Megnézed a Bee Gees Stayin' Alive klipjét, ha a csávón nem lenne szakáll, kajak nő lenne a hosszú hajával meg a szűk kis nacival. Na meg a hangjával. És az mikor is volt?


Aki sovány, azon nemtől függetlenül nem annyira látszódik, hogy melyik nemhez tartozik. Ez az androgün kinézet.

2016. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%

Ember!

A skót férfiak hagyományosan szoknyában jártak.

A római férfiak sem éppen nadrágot hordtak. A görögök se.

A XVIII. századi Franciaországban selyemharisnyát és magas sarkút viseltek az előkelő, parókás férfiak.

A katolikus papok reverendája kb. egy egyberuha.

És te azon vagy felháborodva, hogy életed folyamán bekövetkezett egy változás a divatban, amiről ezek szerint úgy gondolod, soha azelőtt egy hangyap'csnyit sem változott? :D


Ismered ugye, a viccet?

- Ezek a mai fiatalok, hogy néznek ki, arról ott azt se tudni, fiú vagy lány.

- Az az én fiam.

- Elnézést, nem tudtam, hogy maga az anyja.

- Én az apja vagyok.


Na, tudod, mikor hallotta először nagyanyám ezt a viccet? 1960-ban! Amikor mindenki volt még katona, és nem csak szaros fél évig. Szóval ne gondold, hogy valami rettentő új dolgot fedeztél fel, és mindeddig a te fogalmaid szerinti normális világ létezett, csak balszerencsédre pont beleszülettél abba a korba, amikor az évezredek óta fennálló normális világ hirtelen "elb'zult". A divat mindig változott, a nemi szerepek mindig változtak, melegek mindig voltak, ezt csak a konzik szeretik hinni, hogy az évezredek óta változatlanul fennálló szép világ hirtelen elromlott a gaz libsik megjelenésével :D

2016. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16%
Engem nem érdekelne, hogy öltöznek ezek a lányos fiúk, csak számos kérdés alá leírták már, hogy "nem állnék le" "nem mutatkoznék ilyennel" "körbe röhögnélek" ha felvennél pl leggingst, harisnyát, ha vékonyka alkatú lennél, ha borotválnád a lábad, ha sortot hordanál, ha sminkelnéd magad stb stb. Számtalan ilyen hsz.van, akkor miről beszéltek? Nem azokról van szó, akik nem ilyenek!
2016. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%

Utálom a hozzád hasonló, "majd én megmondom a tutit" meg "jaj milyen a mai társadalom" hozzáállású, p¤csöket, mint te kérdező, akinek még a bilibe lóg a keze, de már játsszák a nagy élettapasztalattal rendelkező felnőttet!

Én meleg vagyok, és kérlek, mondd már meg, mi a francot értesz te "elnőiesedés" alatt?? Homoszexuálisból pedig ma semmivel sincs több, mint régen, csak többen merik felvállalni. Meg különben is, hogyan állapítod meg te valakiről, hogy homoszexuális? Mert az ránézésre bizony nem megy! Vagy te mindenkit annak titulálsz, aki nem illik bele a te kis "tökéletes" világodba?


Ha annyira nagy a szád, most is nyugodtan beállhatsz katonának. Mi tart vissza? Ha ennyire bele akarsz ebbe mindenkit kényszeríteni, és szerinted ez ennyire nevelő hatású, akkor miért nem mentél még katonának? Vagy más farkával könnyebb a csalánt verdesni, ugye?


A sorkatonaság egy értelmetlen pénzkidobás, egy szégyenletes bohóckodás volt, ahol pár szadista hajlamú, műveletlen tuskó alkoholista kiélhette az agresszív vágyait a csendesebb/gyengébb embereken legálisan, a felettesek ezt pedig simán elnézték. Rengeteg embert ott nyomorítottak meg lelkileg, és nagyon sokan bizony ott szoktak rá az alkoholra! A mai feleségverő, bűzlő, sörhasú alkoholisták többsége mind volt régen katona. Ők a te szemedben normálisnak számítanak?

Apám is volt még sorkatona, ő is mesélte, hogy a büdös életbe nem tanultak ott meg semmit, lőni 1-szer lőttek, akkor is csak egyet, kettőt, a "lőfegyver felépítése" gyakorlat és elmélet meg abból állt, hogy kívülről nézegettek egy üveglap mögötti fegyvert. Azzal meg ugye tisztában vagy, hogy egyrészt a nevelés NEM a katonaság feladata, másrészt a katonaság nem változtat senki szexuális orientációján (mert az bizony születés kérdése), harmadrészt pedig 18 éves kor fölött már nem lehet megnevelni senkit. Megtörni meg lehet, de az is időleges.

Katonának az menjen, aki elhivatottnak érzi magát rá, és tényleg életcélként tekint rá. Ha csak rákényszerítjük az emberekre, azokból soha nem lesz se jó, se hasznos katona.


Az irományod alapján pedig nagyon gyerekes vagy kérdező. 18 éves létedre lehetnél kicsit felnőttebb agyilag.



És még valami:

Spárta például katonaállam volt, minden férfinak kötelessége volt katonáskodni, edzeni, és teljesen elfogadott volt a homoszexualitás. Ebből is láthatod, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz.

2016. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
2016. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!