Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt Magyarországon tényleg...

Itt Magyarországon tényleg ilyen sok rosszindulatú és negatív ember él?

Figyelt kérdés
Én nem is bánom, hogy különc, visszahúzódó vagyok, mert majdnem mindennap belebotlok primitív emberekbe, csak itt élnek ilyenek vagy külföldön is? Nem értem... 27/F
2016. márc. 19. 00:48
1 2
 11/12 rionen ***** válasza:

Ez a magyar áldozattudatból ered.

Mindig mi vagyunk azok akik "megszívják", mert mindig minket okosakat, szépeket, nagyfa...kat bántanak. Hát ki ne lenne rosszkedvű és negatív ilyen helyzetben?:D

2016. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én nekem az a véleményem, hogy nem csak nálunk van/volt ilyen helyzet, elég visszagondolni pl a 100 éves háborúra amikor az angolok már Orléanst ostromolták, a franciák akkoriban ugyanígy visszonyultak egymáshoz mint mi most. Lehet, hogy jelenleg sötét időket élünk, de minden nemzet történelmében vannak anarchikus helyzetek. Szóval szerintem sok bonyolult összefüggésen keresztül lehet észre venni azt amiért idáig jutottunk. Már csak megkéne várni amíg a kocka fordul. Régen pl nem a Nyugat volt a fejlődés élvonalába, hanem a Kelet.
2016. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!