Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok rólam?

Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés
Hát,hogy is kezdjem...Szeretem az idegen nyelveket,a törit és a sportot,a rock zenét,és néha nézek animét,illetve olvasok mangát(nem sokszor,ezért nem vallom magam valami nagy,befordult animésnek.(: ). Viszont az emberekkel nagyon távolságtartó vagyok.Nem most kezdődött,már egész kicsi korom óta van ez így. Nem bírom a tömegeket,de néha már 10 embert elviselni is nehezemre esik. Nem vagyok magányos,meg nem vagyok depis sem,csak furcsa,hogy nem igénylek társaságot,ehelyett olvasok,zenét hallgatok,tanulok,ilyesmi.Persze ha valaki odajön hozzám beszélgetni,beszélek vele,de hamar megunom a dolgot. Nem szeretek bulizni,sétálni,bringázni is egyedül szoktam. A suliban nincsenek különösebben barátaim,az osztályommmal eléggé távolságtartó vagyok,úgyszintén a tanáraimmal is.A családommal sem olyan jó a kapcsolatom,inkább nevezném semlegesnek.Mindenkinek megvan a maga dolga,nem gyakran beszélünk egymással. A kérdés adott: ti mit gondoltok rólam? Normális vagyok,vagy esetleg vannak gondok a fejemben? A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!
2016. márc. 19. 16:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Elnézést,hogy ilyen későn válaszolok a kérdésedre,utolsó válaszadó,de itt a válasz: hamarosan 13 éves leszek. Amúgy a családommal megvan az alap kommunikáció,hogy milyen volt a suli,kaptam-e jegyet valamiből...Minden nap ugyanaz a válasz: Semmilyen és aha,kaptam egy 5-öst x tantárgyból,és egy 4-est y tantárgyból. Egyébként azért írtam ki a kérdést,mert az én korosztályomban nem találtam senkit,aki zárkózottabb lenne,hasonló lenne a viselkedésünk,és ezért megijedtem. Néha még a tanárok is megjegyzik,hogy milyen csendes vagyok,senkivel nem beszélgetek a szünetekben,stb...De a válaszaitok miatt megnyugodtam. :) Mégegyszer nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2016. ápr. 17. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!