Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen a személyis...

Szerintetek milyen a személyiségem, mit gondoltok rólam, milyennek gondoltok?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen a személyiségem a leírottak alapján? Nem azt várom el, hogy elemzésbe kezdjen bárki is, mert ezt személyes ismeretség nélkül igen nehéz lenne, nká b arra vagyok kíváncsi, hogy ezek alapján milyennek láttok, szimpatikusnak tartotok-e.

- megmondom mindenkinek amit gondolok

- élek-halok a divatért és ez az öltözködésemen is látszik

- modellalkatú vagyok

- kisebb gerdedámom van, emberekből, akik nem is a barátaim, de nem is utálom őket,de ők csodálnak

- tisztában vagyok a képességeimmel, vezéregyéniség vagyok

- 4 nyelven beszélek, versenyeket nyerek anya-és idegen nyelvekből


igazából az se zavar, ha nem tetszem, csak érdekel, mert valaki csodál, hogy hogyna lehetek ilyen , más pedig, távol marad tőlem. Köszi! 14/L



2016. márc. 22. 20:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Felszínesnek tűnsz.A vezéregyéniségek meg kifejezetten idegesítenek.Összességében ahogy így elképzellek, az ilyen emberekre mondom, hogy nekem már sok, idegesítő, elkerülöm messzire.Tehát nem szimpatikus.
2016. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Óriási nagy egód van, biztosan kerülnélek. Az, hogy hogy nézel ki, önmagában semmit nem ér. Nekem is modell alkatom van, na és? Nem vagy ezzel különleges és egyedi sem, nem is fontos dolog. Az egyetlen dolgot, amit értékelni tudok benned, azt legutoljára írtad a felsorolásba. :D Még fiatal vagy, majd változol.
2016. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapján szerintem nem lehet megmondani. Ahhoz valóban ismerni kellene téged, hogy hiteles véleményt tudjuk alkotni. Igazából az engem jobban zavar, ha valaki a semmire büszke, ráadásul ronda is és annyi esze van, mint egy tyúknak. A leírtak alapján te ennél jóval értelmesebbnek tűnsz. Azonban arra figyelj, hogy ne szállj el magadtól és ne nézz le másokat, akik esetleg nem olyan kiemelkedően teljesítenek valamiben, mint te. :)
2016. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy versenyeket nyersz anyanyelvből befigyelnek a helyesírási hibák.
2016. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, autokorrekt teljesen értelmetlen szavai miatt látod a hibákat. :)
2016. márc. 22. 21:27
 16/25 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, remdben, ezt így értem. :)
2016. márc. 22. 21:27
 17/25 anonim ***** válasza:
24%

Itt mindenki egy féltékeny shit! És miért? Minden második kommentben a kérdező egóját szidják. Miért? :D Emberek, ez pont nem derült ki! :D Megjegyezte, hogy 4 nyelven beszél. Ennek kettő oka lehet: családban anya-apa, mama-papa mondjuk más anyanyelvűek és egyik így, másik úgy beszélt hozzá, így több anyanyelvű, ennek következtében a jövőben is a nyelveket úgy tanulja, mint a szél, ha meg szereti is őket, akkor pláne. A kérdésben szerepeltek alapján NEM LEHET kijelenteni, hogy mennyire nagy a leány egója, illetve mennyire szerény inkább. Erről ennyit. Kérdező, ez egy tökéletes kérdés volt azért, hogy elszörnyülködjük a magyar mentalitáson. :)


Amúgy a kérdésre nem tudok válaszolni, nekem ez nem elég. Ismernem kéne, bocsi. :/

2016. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
30%
A második ok, hogy szimplán csak jó a nyelvérzéke és szeret nyelveket tanulni.
2016. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van, köszi a véleményt
2016. márc. 22. 22:01
 20/25 Blade Bone ***** válasza:
Milyen képességeid vannak?
2016. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!