Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen a személyis...

Szerintetek milyen a személyiségem, mit gondoltok rólam, milyennek gondoltok?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen a személyiségem a leírottak alapján? Nem azt várom el, hogy elemzésbe kezdjen bárki is, mert ezt személyes ismeretség nélkül igen nehéz lenne, nká b arra vagyok kíváncsi, hogy ezek alapján milyennek láttok, szimpatikusnak tartotok-e.

- megmondom mindenkinek amit gondolok

- élek-halok a divatért és ez az öltözködésemen is látszik

- modellalkatú vagyok

- kisebb gerdedámom van, emberekből, akik nem is a barátaim, de nem is utálom őket,de ők csodálnak

- tisztában vagyok a képességeimmel, vezéregyéniség vagyok

- 4 nyelven beszélek, versenyeket nyerek anya-és idegen nyelvekből


igazából az se zavar, ha nem tetszem, csak érdekel, mert valaki csodál, hogy hogyna lehetek ilyen , más pedig, távol marad tőlem. Köszi! 14/L



2016. márc. 22. 20:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem keltetted fel az érdeklődésem. De ez csak személyes vélemény.
2016. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Azt viszont kihagytam, hogy mindenképpen adnék neked esélyt. Szóval csak úgy nem löknélek el magamtól. Ha te kedves vagy velem, akkor én is veled. Ez ilyen. Legalábbis nálam ez ilyen. :)
2016. márc. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Neked csak pozitív tulajdonságaid vannak?
2016. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Abból, hogy hogyan reagáltál a kérdés alatt (nem kezdtél el hisztizni meg sértődősködni), szimpatikus vagy. Az jó, ha nem a hátuk mögött beszélsz ki másokat, hanem a szemükbe mondod a gondod, de ez ugye nem megy át kötekedésbe? Mert amiket leírtál, az mind jellemezhet egy intelligens, kedves lányt is, meg egy agresszív, pattogós "apuci-pici-lányát", érted.
2016. ápr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem, nem szoktam kötekedni, sőt, a legtöbb dolgot ráhagyom az emberekre, de néha szólok nekik, viszont ezek soha nem támadó jellegű "beszólások". :)
2016. ápr. 1. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!