Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember, vagy...

Van itt olyan ember, vagy ismersz olyat, aki szokott néha nyávogni?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem. :) Úgy, mint egy macska. Nyau, nyau, meow, mau, mijáu, ilyen hangokat direkt kiadni.

Először a humor kategóriába akartam írni, de mivel komolyan érdekel, inkább ide teszem.



2016. ápr. 15. 22:55
1 2 3
 1/23 Blade Bone ***** válasza:
100%
Jelen. :D
2016. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
A barátom is :D
2016. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, meow, hogy nem vagyok egyedül. :D Nyaunyau
2016. ápr. 15. 23:10
 4/23 A kérdező kommentje:
Amúgy teljesen normális vagyok, de imádom a macskákat, és néha ( vagy inkább elég gyakran) kijön belőlem ez ilyen formában is.
2016. ápr. 15. 23:10
 5/23 A kérdező kommentje:
Kettes nagyon irigyellek :D Nekem mondjuk már az is elég lenne, ha találnék magamnak egy macskás pasit. :D Nem mindig csak a kutyák...
2016. ápr. 16. 00:20
 6/23 Blade Bone ***** válasza:
Hát, nem tűnsz normálisnak, ne haragudj. :D Nekem amúgy a macskám ugatni szokott, esküszöm, mikor bejön és éhes, ugat, morog, :D ha a másik cica odamegy ahoz ami az övé, olyan lesz mint egy pitbull. :D
2016. ápr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hey, te voltál az első válaszoló! Akkor te sem vagy normális, ha velem eyütt nyávogsz ( btw, valahol olvastam, hogy ha mindent figyelembe veszünk, akkor nincs olyan ember, aki normálisnak tekinthető.)
2016. ápr. 16. 00:38
 8/23 Blade Bone ***** válasza:
Egy szóval nem mondtam, hogy az vagyok, de te igen. :D
2016. ápr. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Végülis...zakkant vagyok, de normális. :DDD Na de sutba a címkékkel, inkább:

MEOOOOWWWWWW

=^.^=

[link]

2016. ápr. 16. 01:21
 10/23 Blade Bone ***** válasza:
Akkor megnyugodtam. :D Azta mindenségit, mik vannak :D :D most eszembejutott amúgy, mikor mindig átjött egyik haverom és kicsit megnyúzta a macskát, majd mikor elengedte mindig elment félre és elkezdett tisztálkodni, mi meg mondtuk, most biztos téged mos le magáról. :D És ahogy a cikkben is látszik, igaz is volt, érdekes volt egyébként. :D De az én macskámnak az ugatása a legdurvább. :) Tiédnek van valami szokása?
2016. ápr. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!