Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember, vagy...

Van itt olyan ember, vagy ismersz olyat, aki szokott néha nyávogni?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem. :) Úgy, mint egy macska. Nyau, nyau, meow, mau, mijáu, ilyen hangokat direkt kiadni.

Először a humor kategóriába akartam írni, de mivel komolyan érdekel, inkább ide teszem.



2016. ápr. 15. 22:55
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Elég mekegő, repedtfazék hangja van. :D

Ha olyat csinálok, ami nem tetszik neki ( például abba akarom hagyni a simogatását) akkor úgy néz rám, mint a véres rongyra, és megsértődik. De ha nincs kedve ahhoz hogy simogassam, hiába hívom, lehet látni rajta, hogy aha jól van hívogass csak le vagy sz*rva. Aztán van ilyenkor, hogy hosszan pislant egyet a szemembe nézve ( a bizalom jele a cikk szerint) aztán elfordítja a fejét, és részéről le van tudva a dolog. Majd simogassam, ha ő is úgy akarja.Szóval igazából nincs nagyon extra szokása, tipikus cica. Az is igaz, hogy egy macska hálás tud lenni, és megérzi ha rossz a kedved, és felvidít.A macskák egyébként azért ilyen "antiszociálisak" és én vagyok a király üzemmódúak a kutyákkal szemben, mert a farkasok falkákban élnek, a macskafélék pedig, az oroszlánt kivéve mind mind magányos állatok. Szóval teljesen más az evolúciójuk, ezért sem szeretem mikor azzal jönnek, hogy a macska ilyen olyan önző, bezzeg a kutya... a kutyának kell valaki, aki irányítja, akire felnézhet, a cicának nem kell ilyen.

Azt is nagyon szeretem, ahogyan üdvözölni szokott. Általában alszik, meglát, kinyújtózik, felpúpozza a hátát, és elém jön egy *mekk* kíséretében. Szóval a te macskád ugat, az enyém meg mekeg. :D Nem csoda, ha mi nyávogunk helyettük. :D

2016. ápr. 16. 01:58
 12/23 A kérdező kommentje:

Volt gyerekként egy cicám, kóborként került hozzánk. Na, ő mikor evett, nem szerette, ha bárki a közelében van. Ingerült volt, és olyan hangokat adott ki, hogy ooooóóóómnyaummnyáumnyáááummmmóóónyámmónyommnyommnyomm

külön kellett etetni a másik macskától, mert az meg előszeretettel evett volna az ő tálkájából, csak aztán a másiktól kapott egy két pofont.

2016. ápr. 16. 02:07
 13/23 Blade Bone ***** válasza:

Juuj az aronyos lehet akkor :D tesómé is szokott néha ilyen rekedtesen nyávogni, ilyenkor olyan cukiüzemmódra kapcsolnak szerintem. :D :) Nagyon érdekesek amiket írsz, sokat tapasztaltam már én is ezekből, főleg a nézéseik durvák néha, bár ez a mekegés nekem még új :D durva lehet. :D Télen nem szokott neked ilyen fur prrr hangot kiadni mikot bejön a hidegről? :D A mieink szokták csinálni, aztán sietve bebújnak a kandalló mellé. :D Amúgy ők nem tudom, vérbeli falkatagoknak tűnnek, szinte egésznao együtt bandáznak ahogy szoktam látni, néha becsatlakozik mégegy cica valahonnan, aztán elvannak. :D Bár állítólag egy kutyus nevelte őket. :D :D Huu hallod egyszer olyan történt, még akkor egy másik cicánk volt, tesóm találta szegénykét az úton, aztán itt volt kb egy évet és aztán eltűnt..:( Na de visszatérve, még ez a cica egyszer behozott a házba egy patkányt, aztán vicces kedvében lehetett, mert úgy gondolta, hogy elengedi :D :( az meg be is mászott a szekrény alá, nekünk kellett elkapni a végén.. Vajon mit akarhatott ezzel kifehezni? :D

Amúgy igen, ha már ők nem nyávognak. :D Tudod mit szoktam amúgy még poénból csinálni? Amikor így ugat, vagy követelőzik, belevágok a szavába egy meeaaaoooww-al :D ő meg csak néz. :D :D Meg néha elcsitítom. :D

2016. ápr. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Blade Bone ***** válasza:
:D Na amúgy ez ismerős, az enyém is így kezdte, és ugatás lett belőle..:D Amúgy mi lett szegénykével? Mi a neve a cicádnak amúgy? :D
2016. ápr. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

De igen, a fújtatás ismerős, amikor hidegről jön be. :) Na de a "legjobb" mikor kaparja az ajtót és mijákol ezerrel, hogy beeee akarok jönni. Ahogyan azt is "szeretem", hogy fél óráig áll az ajtóban, azon töprengve, hogy most kimenjek-e, vagy sem.


"Na de visszatérve, még ez a cica egyszer behozott a házba egy patkányt, aztán vicces kedvében lehetett, mert úgy gondolta, hogy elengedi :D :( az meg be is mászott a szekrény alá, nekünk kellett elkapni a végén.. Vajon mit akarhatott ezzel kifehezni? :D "


lásd a cikk pontját ( nem tudom hányas) nevezetesen hogy sz*r vadász vagy. :D Bár itt meglehetett a bizalma, lévén élő állatot hozott, gondolom azt akarhatta, hogy fogd meg. :D


Nemes egyszerűséggel Cica, Cicó, Cila a neve a macskámnak, ugyanis erre hallgat. Teknőctarka, ivartalanított nőstény. A mekegés meg..hát ilyen. Mindig mondom neki, hogy mekk mekk, inkább nyáunyáu...erre csak néz rám, hogy jól van te hülye én jobban tudom,és mekken még egyet. :D


Az omnyommnyommos cica sajnos már meghalt, ő már nagyon régen, több mint 10 éve volt nálunk.

2016. ápr. 16. 20:16
 16/23 anonim ***** válasza:
Én és a barátom is nyávogós macskásak vagyunk... egymást is macskanéven szólítjuk, kb macskaként kezeljük egymást... hát na, ennyit tesz ha az ember macskák közt nő fel. :)
2016. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is sokat jelent ha macskás közegben nősz fel. Nálunk mindig volt cica, a szüleim is macskapártiak voltak, szóval valószínű így lettem én is crazy cat lady. :)
2016. ápr. 16. 22:14
 18/23 Blade Bone ***** válasza:

Igen egyébként ez megszokott formalítás lehet náluk, :D meg az is ahogyan lekaparják a festéket :/ :D meg gondolkodási időt kérnek, hogy kint vagy bent..:D Na meg nálunk letépik a függönyt, felborogatnak mindent, ha nem éhesek fociznak a kajával, de mondjuk ezt nem szoktam hagyni. :)

Na hát igen, :D valami lehetett mert bizony az a jószág még élt. :D Néha egyébként szoktam azt érezni, mintha dicsekedni szeretnének, vagy legalábbis megmutatni, hogy ők igenis jó vadászok és ezért produkálják magukat. :)

Ez jól hangzik, de amúgy ezt hogy kell elképzelni? Hallgat a nevére, és akkor mondjuk oda is megy hozzád ha hívod? :) Mert az enyém pl nem, néha esetleg, de legtöbb esetben az ennivaló végett, vagy ha simogatni kell. :) Amúgy én Snickersnek hívom, a fura színei miatt, fekete, de közben mintha kicsit ilyen karamell szín is lenne benne. A tiédnek is érdekes színei vannak, felénk az ilyen nagyon ritka. :) Egyébként akkor jó lehet a kommunikáció köztetek. :D Képzelem a jelenetet ahogy álltok egymással szemben és mekkegtek. :D :) Párszor velem előfordult ám már olyan is, hogy mikor "beszéltünk" akkor a cica egyre feljebb emelte a hangját, kajak mintha veszekedett volna. :D


Részvétem szegényke miatt..

2016. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Haha, az enyém is fel szokta emelni a hangját, mikor beszélek hozzá. Én: mau-mau: ő: me. Én: nyau nyau nyau : ő: Me stbstb...aztán lesz ME, MEE , MEEE! :D

Hallgat a nevére, ha úgy akarja. Azt tudom, hogy megérti, aztán ha úgy tarjta a kedve, odajön, ha nem, nem. :) Ez ilyen cica dolog.

2016. ápr. 17. 20:46
 20/23 Blade Bone ***** válasza:

:D :D Jól elvagytok akkor. :D Na és házi a cicus, vagy ki is jár ugyanúgy? Miket szoktál neki megengedni? Pl Ágy, szék, kanapé, felmehet rájuk? Milyen szabályaid vannak? :D

Egyébként szoktam látni neten nagyon elképesztő videókat, annyira jól be tudják tanítani a cicákat, hogy az már bámulatos. :)

2016. ápr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!