Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember, vagy...

Van itt olyan ember, vagy ismersz olyat, aki szokott néha nyávogni?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem. :) Úgy, mint egy macska. Nyau, nyau, meow, mau, mijáu, ilyen hangokat direkt kiadni.

Először a humor kategóriába akartam írni, de mivel komolyan érdekel, inkább ide teszem.



2016. ápr. 15. 22:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Lehet sokaknak vicces, de tényleg van egy ilyen betegség, Tourette-szindrómának hívják. A lényege, hogy akaratlan hangokat ad ki a beteg vagy akaratlan mozgásai vannak, ezeket nem tudja visszatartani. A különböző hangok között lehet akár macskanyávogás, de trágár szavak is előfordulhatnak. A nyávogásra itt van egy videó.


0:31-nél kezdődik.


https://www.youtube.com/watch?v=_hOO2PwRWA0&index=161&list=P..

2016. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Blade Bone ***** válasza:
16:46 Menj a p*csába. :D Itt nem erről volt szó, és még csak nem is volt sértő a kérdés..
2016. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Azért én nem hurrognám le a hozzászólót, mert egész hasznos volt megtudni, hogy van ilyen is..

na de szerencsére itt tényleg nem erről van szó, mert én tudom kontrollálni hogy ki előtt nyávogjak

MEEEOOOOOWWWWW :))))

2016. ápr. 19. 00:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!