Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesítenek a mai...

Csak engem idegesítenek a mai 10-14,16 körüli emberek?

Figyelt kérdés
Mármint ne értsetek félre, én is 14 éves vagyok de úgy látom mintha az összes többi felettem lévő generációnak lett volna valamilyen apró pozitívuma, de a mostaninak semmi nincs, még "lázadni" se tudnak rendesen, csak szelfibottal fényképezgetik magukat meg keménykednek. (+ úgy vettem észre hogy veszprém megyében vannak a legtöbben) (helyesírási hibákért sorry, de éjfél van..)

2016. ápr. 23. 23:41
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Gratulálok 9-es, pont a magadfajták miatt írtam ki ezt a kérdést. 10-es neked pedig ment a zöld pont, piros senkinek nem megy aki nem ilyen 9-es fajta.
2016. ápr. 24. 00:13
 12/31 anonim ***** válasza:
84%
Az a te bajod, hogy mint sokan, akik nem éltek egy korban, csak elképzeled, milyen lehetett. Nem az volt, hogy mindenki a háború ellen volt, mindenki politikailag naprakész volt. Akkor is sminkeltek, akkor is mutogatták magukat, csak akkor más volt a divat, más miatt néztek ki.
2016. ápr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
92%

Az 5-ös leírta a lényeget. Régen is volt aki követte az éppen akkori divatot, volt aki nem, és mégis felnőttek mind. Ezek a "mai tinik de rosszak bezzeg régen, én nem ilyen vagyok" kérdések pedig kezdenek nagyon unalmasak lenni. Ha annyira jobbnak érzed magad, akkor nem értem miért foglalkozol azzal mit gondolnak rólad.


" a mostaninak semmi nincs, még "lázadni" se tudnak rendesen"


Kérdezd meg anyukádékat, hogy a régi rendszerben milyen jókat lehetett lázadozni..

2016. ápr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nyilván én sem állítom hogy mindenki abban a korban csak lázadt. De legalább volt valami elképzelés. De most mondj nekem valamit, bármit amivel meg akarnák változtatni a világot a fiatalok, amiért küzdenek, bármit.
2016. ápr. 24. 00:27
 15/31 anonim ***** válasza:
90%
Küzdenek a lájkokért :D Meg az instagramos hasas képeikért...
2016. ápr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Tényleg más volt a kommunista kelet mint a nyugat ez nem kétség, de azért volt hasonlóság és sok dologban próbálták követni pl a magyarok az amerikaiakat. +Nem érzem jobbnak magam, csak másnak.
2016. ápr. 24. 00:31
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

13-14 évesen sminkelés meg mellkidobás nem volt jellemző a szüleid korosztályában, lázadni meg pont abban a korszakban volt, ami ellen lehetett, az más kérdés, hogy következményekkel is járhatott. Ennyire nem létezett a kiközösítés és az egyenmenőzés, mert nagyjából mindenki egyformán sz.rul állt, egy vékony réteg kivételével, választék se volt a boltokban, hogy legyen mire elverni a szülők fizetését.

Egyszóval tényleg van különbség a generációk között, de ennek oka sokkal inkább a körülmények változása. A facebook-nemzedékben a nárcisztikusak érvényesülnek legjobban, legalábbis az online térben, hogy mennyire igazodik ehhez a későbbiekben az offline teljesítmény, majd kiderül.

2016. ápr. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
34%

"de úgy látom mintha az összes többi felettem lévő generációnak lett volna valamilyen apró pozitívuma"...


Teljesen más világ volt... Akik a 90-es évek elején születtek ,szerintem nekik volt még igazán gyermekkoruk!


Én 92-es vagyok! Én még tudtam mi az ,hogy nyári szünetben ,reggel 8kor kimész a haverokkal focizni és egészen estig rúgod a bőrt!

Bicikliztünk amerre csak tudtunk!

Nem otthon ültünk és nyomtunk az Xbox-ot ,meg a Facebook-ot (mert akkor még nem is volt)!


A mai fiatalok többsége ezt már sosem fogja megélni ,mert el virtuálizálódott' a világ!

2016. ápr. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
68%

Jaj, ez a "bezzeg mi" duma.


Én meg 87-es vagyok, nyáron felkeltem 8-kor, beültem a gép elé SIMS-ezni, és sötétedéskor álltam csak fel onnan.


Azelőtt pedig nem XBox-oztunk, igaz, Atari-t nyomtuk.


Akkor is, most is vannak egyéni preferenciák, lehetőségek. Ma is kimehet bárki focizni. Az, hogy nem akar, a saját döntése, nem a facebook-é.

2016. ápr. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
47%

Szó sem volt a "bezzeg régen" dumáról!


Csak alapvetően ha megnézed ,a mai gyerekek tablettel a kezükben nőnek fel ,egy percet sem töltenek kint a szabadban!

Egyszerűen az eldigitalizálódott világ...

2016. ápr. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!