Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesítenek a mai...

Csak engem idegesítenek a mai 10-14,16 körüli emberek?

Figyelt kérdés
Mármint ne értsetek félre, én is 14 éves vagyok de úgy látom mintha az összes többi felettem lévő generációnak lett volna valamilyen apró pozitívuma, de a mostaninak semmi nincs, még "lázadni" se tudnak rendesen, csak szelfibottal fényképezgetik magukat meg keménykednek. (+ úgy vettem észre hogy veszprém megyében vannak a legtöbben) (helyesírási hibákért sorry, de éjfél van..)

2016. ápr. 23. 23:41
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Most őszintén, a tinik jórészt ugyanilyen hülyék voltak, 10-20-30 évvel ezelőtt is. Aki lázadt, az csak egy kis része volt. De akkor is kinevették azt, akinek nem volt ilyen-olyan haja, ruhája. Én 10-15 évvel ezelőtt voltam az a korosztály, láttam a 20 évvel ezelőttieket is... ott meg az volt a ciki, ha vki nem nézte a Vad angyalt meg nem áttetsző felsőben ment spagettipántos póló fölé... nálunk meg akinek nem volt melírozott haja meg srácoknak diszkósköcsög-pólója, az volt a ciki. Hülyék mindenhol vannak.
2016. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!