Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesítenek a mai...

Csak engem idegesítenek a mai 10-14,16 körüli emberek?

Figyelt kérdés
Mármint ne értsetek félre, én is 14 éves vagyok de úgy látom mintha az összes többi felettem lévő generációnak lett volna valamilyen apró pozitívuma, de a mostaninak semmi nincs, még "lázadni" se tudnak rendesen, csak szelfibottal fényképezgetik magukat meg keménykednek. (+ úgy vettem észre hogy veszprém megyében vannak a legtöbben) (helyesírási hibákért sorry, de éjfél van..)

2016. ápr. 23. 23:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
45%

Aránylag milyen jól latod. :)

Nem csak teged. Minden normális és kevesbe normális embert.

Okuk is van ám. Ha informálódni szeretnél Írj rám.

2016. ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ritka hü..e gyerek voltam, olyanokat csináltam amikre sírva emlékszem vissza. Szerencsére benőtt a fejem.. Ebben a korban kicsit nehéz normálisnak lenni :)
2016. ápr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes megfigyelés. Az egész korosztályra jellemző a hüe szelfibot, amit én is valahogy szánok. Ez az egoizmus legjobb példája, mert valaki annyira el van telve magával hogy annyira csodálatos hogy minden percben meg kell örökítenie magát. Én is szánalmasnak tartom, de ez van. Amióta itt ez a bot, aki megvette, az agya is olyan lett, csőlátó: elmegy egy helyre és nem a tájat fényképezi hanem önmagát - mit mondjak, tényleg értelmes, de ez nem csak Veszprémre jellemző! Ez van mindenhol,csak nyilván a korodból adódóan nem tudtad még beutazni Európát és nem találkoztál más európai diákokkal. Én pl az amcsi tizenéveseket botokkal láttam mondom mi ez ennyire sánták mindnél van bot de nem :D extra hosszú rudakkal versenyztek egymással közben a kacsa hozzájuk képest szégyenkezett volna, szóval nyugi, ha te ezt nem csinálod, akkor nem kötelező , nem leszel te attól rosszabb arc.

De ez minden korosztálynál így van, hogy aki egy kicsit is másként gondolkodik az "freak" és peremre szorul, de ezzel nem kell törődni, az igazi felnőtti életben úgyis másképp lesz. A menőzni akaró embereknek vagy megjön az eszük vagy úgy maradnak, de akkor is körül fognak venni. Ez az élet, kérdés az, hogy ezzel mennyire tudsz megbírkózni és kibírni hogy ne legyél olyan mint ők.

2016. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
70%

Hagyd már ezt a hülyeséget jó? Nem vagy különb más veled egykorúaknál tudod miért? Főleg azért, mert már a tinik fele azt hajtogatja, hogy bezzeg ez a generáció már jaj de rossz, nem szeretek itt lenni, jajh, jajh. Amúgy meg, te is ebbe a generációba tartozol, akkor neked sincsen pozitívumod, ne érezd magad különbnek, mint a többiek, ne is sajnáltasd magad, mert szánalmas!

Ja , és ha ennyire zavar, akkor lógj az öregekkel az időse házában, vagy ahelyett, hogy ilyen butaságokat irogálsz ide ki, beszélgess s szüleiddel, vagy keress barátokat magadnak! Nekem is már tele a hócipőm ezzel a "bezzeg az én koromban" gyagyasággal, mert ha akar a gyerek, akkor megy focizni, ha nem, akkor nem. Ne sajnáljátok már tőlük a facebookot jó? Ha nekik ez boldogság, akkor legyen boldogság, persze, nem egészséges, de ne szóljon már bele senki!

Sajnos, a "mi generációnk" így van összerakva:

A buta mostani fiatalok, akik csak facebookozni, meg rbancoskodni tudnak+azok a fiatalok, akiknek feltűnési viszketegségei vannak, mert állandóan az ilyen témákon lógnak, és általánosítani tudnak csak+azok, akiket nem említek meg, mert nem sorolható az előző kettő közé :)

Bics plíz. Te mondod magadat különbnek, mikor egyáltalán nem vagy jobb másoknál, sőt...

2016. ápr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Amúgy azért látod így a dolgokat, hogy minden 2-ik gyerek azon a témán függ amin én mert nem veszed észre hogy a többsége nem jár fórumokra és ilyen helyekre hogy gyakorikérdések például, így soknak tűnhet ez a szám amit én vagy mi képviselünk, de nagyon nem így van. Már leírtam egyszer hogy nem érzem magam jobbnak.
2016. ápr. 24. 10:47
 26/31 Firedoom ***** válasza:

Persze, rohadt egyszeru mindig másokra mutogatni es a rendszert szidni. Mindig keznel van es mindig vannak Olyanok akiknek nem tetszik.

Attol meg mert ecsetekkel vagy korbeveve es ez a most domináló stilus, nem kell kovetned. De a faszert kell beszolni/elitelni oket. Termeszetesen ennek két iranyunak kellene lennie.

Veszprémi vagyok es a kornyeket is eleg jol ismerem, viszont amikor csütörtökön pesten jártam azonnal leesett, hogy ez eg es föld... Itt lenne a legroszabb a helyzet? De akkor mar definiál mi a rosz. A te stílusod a jo es mindenki mas elmehet a fenébe? Csodálatos... Szerintuk te vagy a hulye. Es ki a normalis?

10centi haj utan beszólnak? Ugyan kerlek. A vallamig er, de semmi baj nincs vele.

2016. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Legrosszabb helyként egész Veszprém megyét értettem, nem csak a várost, mármint így átlagba szerintem itt fordul elő pest után a leggyakrabban szubkultúrákkal kapcsolatos "agresszió"
2016. ápr. 24. 11:05
 28/31 A kérdező kommentje:
Tessék megnézni ezt a videót, nem feltétlen csak erről szól de benne van a pakliban... https://www.youtube.com/watch?v=rAWNYrwXhHk
2016. ápr. 24. 11:12
 29/31 anonim ***** válasza:

Tök mindegy hogy Veszprém vagy Vp. megye, közel se olyan rossz a helyzet itt, mint Bp-n és a környező megyéiben. Főleg hogy ha megyeszékhely akkor ez a húdenagy agreszió Vp.-ben lenne a legnagyobb ahol a legtöbb fiatal van a megyén belül.

Ez a szelfit bot mánia se igazán a tinikre jellemző. Nyáron a turista német, orosz meg mindeféle ázsia felnőtteket látni ezzel a bottal fényképezni, még csak nem is annyira a fiatalok mániája.

2016. ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek előre...

Az általad említett korosztályból vannak tényleg olyan példányok, hogy egyszerűen csak szánalmasak meg undorítóak. Pontosítva...

1. Többen szállnak rá egy gyengébbre

2. Cigi, buli, ivás, drog

3. "14 éveseeen ciki hogy szűz vagyoook?"

4. "anyu vedd meg a legújabb ájfont!"

5. Sz*ros 10éves ne fesse a haját

6. Húdemenővagyook húdefelnőttvagyooook


L25

2016. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!