Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálnak minket, emosokat...

Kirara333 kérdése:

Miért utálnak minket, emosokat annyian? Miért általánosítják a vagdosást mindenkire?

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 05:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ahjj erről a kérdésről eszembe jutott amikor az egyik tanárom beszólt nekem (mert azt hiszi hogy emo vagyok.) Kérdező, nyugodtan röhögj az arcába az olyanoknak akik szóba hozzák előtted a vagdosást. Am egy értelmes embernek némi gondolkodás után leeshetne, hogy ez a vagdosás dolog egy nagy baromság és nem igaz. De senki sem akar gondolkodni, mert az túl nagy megerőltetés lenne.

Engem mindenki emonak hisz, az ízlésem miatt (meg a kinézetem miatt, meg a zenéim miatt), és én csak poénkodni szoktam azon amikor valaki a vagdosásról beszél nekem :D

Amúgy az nem emos hanem csak simán emo... :/ (Bocsi, de mániám hogy mindig kijavítom ha vki rosszul mondja/írja az ilyesmit) :'D

2016. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Fancsi410 válasza:
Nekem semmi bajom az emósokkal,sőt!Nem zavar senki sem aki más mint én,így a jó szóval :D Azért érdekelne milyen egy emós élete!
2016. máj. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy emo élete olyan mint akárkié xD

Pl én Suliba járok, besegítek itthon, a hobbijaimmal foglalkozom (versírás, deszkázás, rajzolás) zenét hallgatok nonstop, barátaimmal bandázok, elmegyek ide-oda stb nem kell egyből arra gondolni hogy most valószínűleg felvágott erekkel egy sötét szobában pentagramma alakban kirakott gyertyák között egy fekete könyvből olvasok ismeretlen nyelven miközben kigurul egy kecskefej a koporsó alakú ruhásszekrényemből xD

16/l

2016. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Mert b***k... ~enyhén szólva.

Ez a "menő"...

Ha vki beszól, szólj vissza, ne törődj a haterekkel!

XxxLoly

2016. jún. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!