Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Élni sincs kedvem évek óta,...

Élni sincs kedvem évek óta, nem latom az élet értelmét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Néhány éve nem érdekel semmi.

Nincs kedvem felkelni, főzni, vagy elmenni valahova. Nagyon fáradtnak érzem magam minden egyes nap, es elni sincs kedvem. Örülök, ha annyi erőm van hogy fogat mossak.

Egy romhalmaz az életem, semmit sem szeretek csinálni es senki sem szeret engem.

Semminek sem tudok örülni.

Mit tegyek?

Köszönöm. 19L



2016. jún. 20. 21:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hogyha nincs semmilyen terved, van pár szabad hónapod, utazgass hátizsákkal. Tudom, hogy sok pénzt emészt fel, de nagyon jó szórakozás, mehetsz kocsival, vagy vonattal, bejárhatod európát, és tervezd el az egészet előre, mert úgy már aközben is jól érzed magad és ha előre lefoglalod akkor a szállás és a vonatjegy is olcsóbb (a benzin nem, sajnos) szóval eltervezheted, hogy melyik nap hová mész,hol alszol, mit nézel meg, és csinálj egy rakat fotót. Egy ilyen élmény értelmet ad az életednek. Legyél közvetlen az emberekkel, akik szimpatikusak, sok életre szóló barátot szerezhetsz.


(Egyik barátomnak volt ilyen pincérnői végzettsége, leszervezte, minden hónapban más eus országban dolgozott, így a pénzt is majdnem megszerezte, amit költött. Ennek az a hátránya van, hogy helyhez volt kötve, de akkor is jobb, mint otthon ülni.)

2016. jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Koszi szepen mindenkinek.

Utolsó, koszi, ez tényleg nagyon jo ötlet.. :):) szerintem gyujtok egy kis pénzt es belevágok.

2016. jún. 21. 09:41
 13/13 anonim ***** válasza:
Jól teszed :)
2016. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!