Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Világéletemben elítéltem a...

Világéletemben elítéltem a rasszizmust. Viszont a Németországban tapasztaltak hatására sajnos bennem is kialakult. Normális ez? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a bőrszín okozza a problémát hanem a tanulatlanság. Azt is tudom, hogy nem a vallásuk a probléma, csak a migránsok nagy része sötét agyilag. Viszont sajnos Németország olyan lett mint egy putri. Gyakorlatilag kizártnak tartom, hogy ezt az embertömeget integrálni tudja.

Mit tegyek ezek az érzések ellen, hogy újra higgyek abban, hogy a világon minden ember egyenlő?

Illetve régen hittem abban, hogy a világot lehetne egy szintre hozni. Most abszolút reménytelennek tűnik ez az elképzelés. Liberális voltam, most ez az év és a személyes tapasztalatok nagyon átformálták az érzéseimet.

Pedig van egy arab barátom, de ő egy tanult több nyelven beszélő ember aki teljesen integrálódott a társadalomban. Viszont ez iránt a népség iránt csak undort és félelmet érzek. Nem olyanok mint azok a egyetemisták akiket ismertem.



2016. júl. 17. 00:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem rasszizmusból mondom és tisztelet a kivételnek, de az az igazság, hogy a színes bőrűekben nincs meg az a kulturáltság, ami a fehér emberre jellemző. Persze vannak olyan színes bőrűek, akik kulturáltak, de ők sajnos a kisebbség és a kulturálatlan többségű saját fajtájuk miatt szívnak.

Érdekes megnézni, hány színes bőrű többségű országban van közbiztonság, biztos megélhetés, jólét és demokrácia. Pedig nekik is ugyanúgy megvolt a lehetőségük arra, hogy kulturált államot hozzanak létre, ahogy a fehérek is megtették. Azonban ez az összeszedettség és kulturáltság hiányzik belőlük. De nem is kell európán kívülre sem menni. Ha megnézitek a színes bőrűek negyedeit, mindegyik elhanyagolt, mocskos, és napi szinten verik, ölik egymást.

A színes bőrűek nem akarnak és nem is tudnak integrálódni Európába, mert agresszívek, igénytelenek, rendetlenek és belőlük hiányzik az önkontroll. Tisztelet a kivételnek. Sajnos ők járnak a legrosszabbul.


És mielőtt egy elvakult liberális elkezdené mondani a szokásos maszlagját, hozzátenném, igen, a fehérek között is vannak agresszív, kulturálatlan egyedek, de ha az arányokat nézzük, akkor a fehérek között ez a szám sokkal kevesebb.


Ez nem rasszizmus. Semmi bajom azokkal a színes bőrűekkel, akiknek sikerült elsajátítani az európai ember viselkedésmintáját. De ez a ritkább eset.

2016. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11: " de az az igazság, hogy a színes bőrűekben nincs meg az a kulturáltság, ami a fehér emberre jellemz"

Még is ezernyi olyan embert lehetne felsorolni akinek fekete bőrszíne volt és nagy lett, elismert, és példakép több fehér ember számára. Na meg azt ne is mondjam hogy a feketéktől a zenét a fehérek vették el. Mind a rap és mind előtte a jazz stb fekete kultúra részéből lett fehérek kedvence.


"Érdekes megnézni, hány színes bőrű többségű országban van közbiztonság, biztos megélhetés, jólét és demokrácia."

Na akkor hozzuk Oroszországot ahol alig van szinesbőrű még sincs demokrácia, se jólét (főleg most rubelválság idején) és a biztos megélhetés sem igazán. Helyette van a kultúrájuk része a vodka amiből isznak és egyből nem érdekli őket hogy van-e étel az asztalon.


"És mielőtt egy elvakult liberális elkezdené mondani a szokásos maszlagját, hozzátenném, igen, a fehérek között is vannak agresszív, kulturálatlan egyedek, de ha az arányokat nézzük, akkor a fehérek között ez a szám sokkal kevesebb."

És ezt mire alapozod? Milyen kimutatásra?

2016. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha 1%-nyi fekete "hasznos" miközben a fehérek 10%-a, akkor semmilyen nyálas propagandával nem változtatod meg a tényt, hogy a fehér emberekre jellemzőbb a kulturáltság és minden más.
2016. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12-es!


Valószínűleg nem olvastad végig az írásom. Leírtam, hogy a színes bőrűek között is van kivétel, aki kulturált. Mindig van kivétel. Többször is leírtam, ezzel csak engem igazoltál.


Oroszországgal kár példálózni, mert azzal, hogy egyetlen fehér többségű országot kiemeltél, még nem fogod megcáfolni a másik minimum 30 kaotikus állapotú színes bőrű országot. Mint említettem, az arányok. Ugye.


Mire alapozom? Arra, hogy a magyar börtönökben a színes bőrűek vannak többségben. Ahogy az amerikai börtönökben is, amiről hivatalos statisztika is van. Vagy nézd meg a bűnügyi statisztikákat. 10 fehérből kettő bűnöző. 10 színesből 8 bűnöző. Mint említettem, az arányokat kell figyelni. Azzal, hogy kiemelsz egyetlen ellenpéldát, nem mondtál semmit, mert kivétel mindig akad. Mindig.

2016. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azt is megkérdezném, hogy tudsz-e Magyarországon olyan negyedet, ami fehér többségű és a rendőrök sem mennek be, ha nem muszáj? Nem tudsz, mert nincs. És színes többségű negyedet? Abból több is akad, az ország több részében is.
2016. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nagyon egyszeru. a sajat eleteddel foglalkozz!
2016. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Erről beszèlek:

[link]

London, Hyde Park, tegnapi napon. Aki nem tudja hogy mit lát azt hiszi hogy egy Nigériai gettólázadás.

2016. júl. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!