Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kövér fiúk, férfiak, ti miért...

Kövér fiúk, férfiak, ti miért nevezitek magatokat mackósnak?

Figyelt kérdés
A kifejezés eredetileg a nagy darab de izmos férfiakra volt használatos,akiknek nem volt kiálló hasa , nagy tokája, löttyedt ernyedt zsíros kezei.

2016. júl. 20. 10:08
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
78%
Amiért a hájas disznó nők a ducit. Szépítenek.
2016. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
31%

Mondjuk épp azért, mert a dagadtság igénytelenség és tudatlanság? :D


Mondom ezt dagadtként.

2016. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
#8 ez így korrekt is tőled . arra viszont figyelj,ha kb 10kg-nál több a zsírfelesleg az már hosszútávon egészségi kockázattal is jár(hat) !
2016. júl. 20. 11:08
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

#12


Már miért lenne egy súlyfelesleggel küzdő ember egyből igénytelen és tudatlan is? Számomra egyik sem itt kezdődik.

2016. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
#10 én nem vagyok sovány. :D Fiatalabb koromban normál volt a testem-utána elhíztam-mostmár nagyjából jó testalkat már csak kicsit vagyok dagadt (kb 5kg zsírfelesleggel) már az sem sokáig lesz,mert rakom vissza magam a normál testzsírszázalékba-mondjuk sportolok szinte naponta is,és az étkezésre is figyelek- pont saját tapasztalatból írom,hogy rossz disznónak lenni- és nem a nők miatt- magad miatt az egészség miatt-a mozgás utáni lefulladás után. Azzal,hogy a nőknek melyik testalkat jön be sohasem foglalkoztam különösebben.
2016. júl. 20. 11:15
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is a súlyosan elhízott emberekre gondoltam, de akin pár kiló felesleg van, néha azokat is butának, és igénytelennek nézik, holott ezeknek semmi köze egymáshoz.
2016. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
#14 ha nem figyelsz arra mit,és mennyit eszel,és nem tartod karban a tested az egyértelműen igénytelenség- mondom ezt annak ellenére,hogy a múlt félévben 20kg-tól szabadultam meg. van hátra még kb 5 kg mínusz zsír a normál testzsírszázalékhoz.
2016. júl. 20. 11:20
 18/36 anonim ***** válasza:
83%

Igen és ide jöhetnek a double standardok


Ha egy srác kövér és emiatt elutasítja egy csaj:

Menjél kondiba, fogyjál le akkor lesz nőd


Ha egy csaj kövér és emiatt nem kell egy srácnak:

Jaj te így vagy tökéletes csak egy bunkó fsaz volt a srác


:'D

2016. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, attól még, hogy ennyire nagyon figyelsz arra, hogy a normál testzsírszázalékba essél, attól még nem leszel boldogabb :'D Lehet, hogy rosszul jött le nekem, de úgy érzem, az eddig írtak alapján, hogy te nem voltál megelégedve magaddal, ezt esetleg próbáltad azzal magyarázni magaddal, hogy úgy nem voltál egészséges ---> Szerintem inkább csak boldogtalan voltál. Hiába adsz le 20 kg-ot vagy 25 kg-ot, ettől még nem fog megváltozni az életed. :)


Nem tudom, hogy mennyire veszed komolyan az étkezést, de ez a "jajj nehogy 80g szénhidrátnál többet egyek"-féle hozzá állás nagyon taszító tud lenni mások részéről, legalább annyira, mint aki úgy áll mindenkihez, hogy ha nem úgy csinálják a dolgokat, ahogyan ő, akkor azt szóvá teszi.


Tisztelem a kitartásodat, elszántságodat, ami miatt le tudtál adni 20 kg-ot, de emberileg nagyon nem vagy szimpatikus nekem és ezen a -5 kg sem változtat.

2016. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
95%

#17


Nagyon máshogy vélekedem az igénytelenségről, de hát nekem mindegy.


Én is ismertem olyan embert, aki orvosi tanácsokat kért a táplálkozáshoz, étrendeket böngészett, és még a hozzávalókat és tápérték táblázatot is ötször elolvasta mielőtt enni kezdett, és semmivel sem tartottam ettől igényesebb embernek. Ezzel csak minden alkalommal felb***ta a környezete agyát.

2016. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!