Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kövér fiúk, férfiak, ti miért...

Kövér fiúk, férfiak, ti miért nevezitek magatokat mackósnak?

Figyelt kérdés
A kifejezés eredetileg a nagy darab de izmos férfiakra volt használatos,akiknek nem volt kiálló hasa , nagy tokája, löttyedt ernyedt zsíros kezei.

2016. júl. 20. 10:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
22%

Ha nem tudod kontrollálni, hogy mit zabálsz össze, az igen - igénytelenség.


Ha nem tudod hogyan lehet kontrollálni a súlyodat és a testzsír%-odat - az pedig tudatlanság.


Nem csak, hogy tudatlanság, hanem VÁLASZTOTT tudatlanság, mivel minden lehetőséged megvan, hogy informálódj.


Személy szerint eddig 31 kg-t fogytam.

2016. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Én ezt inkább tipikusan a "leszarom" stílusú emberhez sorolnám, ami csak felfogás kérdése.
2016. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mert a kövér szónak alapvetően manapság elég pejorativ jelentése van. Gúnyszóvá nőtte ki magát az, hogy "kövér vagy". Tény, hogy az ember valóban kövér, túlsúlyos, de mivel a kövér szónak valamennyire negatív tartalma van, ezért inkább az emberek olyat használnak, hogy mackós, molett, telt stb. A b-zi szó is pejoratív, a meleg nem, pedig ugyanazt jelenti.
2016. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
#19 nem lehetek mindenkinek rokonszenves! Ezzel nincs is baj. Persze,hogy nem voltam 25kg tulsullyal megelegedve mikor vilageletemben mast vartam el magamtol! Eszek mindent amit szeretek mertekkel de aki sportol annak fontos a tobblet feherje bevitel ahogy az oszetett szenhidratok is! Egy kis onfegyelemtol megha ellenszenves leszek valakinek akkor lelke rajta,hogy igy erezzen! Mindenki nem szerethet mindenkit! ;)
2016. júl. 20. 15:43
 25/36 A kérdező kommentje:
#21 gratulalok a fogyasodhoz tovabbi szep sikereket! Egyetertek veled! ;)
2016. júl. 20. 15:46
 26/36 anonim ***** válasza:
61%

Jobban hangzik, de igazából attól függ honnan nézzük, értem ezt úgy a világ melyik részéről. A mackós Mo.-on egy aránylag normális testalkatú férfi akinek van 2 max 5 centi zsír a hasán, de mondjuk az USA-ba akár egy 100 kg feletti férfit is elfogadnak annak.


Válaszokra reagálva:

Elég fura hogy egyes nagy súlyt vesztett emberek menyire... nem a legjobb szó, nagyképűvé vállnak (nem sértésnek mondtam nem a legjobb szó). Én 50 kilót fogytam és egyáltalán nem tartom rosszabb embernek azokat akik... nos, sokat esznek sok mindenből. Ha nekik ez a jó, csinálják. Nem mondanám hogy igénytelenek e miatt vagy tudatlanok mert nem tudnak bizonyos dolgokat.

Én se leszek okosabb attól hogy megmondom a legtöbb (hétköznapi) élelmiszerről mennyi kalória van benne.(Oké mondjuk ez nem is egy nagyon hasznos tudás, csak így magamnak jó...)

2016. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
40%
mekkora egy pocs vagy kerdezo kocsog. a dagadt pasik mackosak . a mackok nagyok. a dagadtsagba beletartozik hogy nagyok . utalom az ilyen fitness majmokat. valaki imad zabalni es dagadt es baszik ra hiaba basztatod. ne okoskodj masok eletebe es ne itelkezz. a hulye izmaid nem jogositanak fel arra hogy jobbnak erezd magad barkinel te retardalt fitness g c i
2016. júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
#27 koszonjuk a kulturalt megnyilvanulast! Szerintem feszultsegoldaskent inkabb sportolj! ;)
2016. júl. 28. 00:12
 29/36 anonim ***** válasza:
36%
jolvan.
2016. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
8%
Mert amikor édesanyám viselős volt velem, úgy nézett ki, mint egy jegesmaci.
2017. szept. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!