Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen világjáró emberek...

Az ilyen világjáró emberek mégis mi a fenéből élnek?

Figyelt kérdés

[link]

48 napig voltak, kint Dél-Amerikában egy kerékpártúrán és egy hétig az olimpián. Most komolyan? Ezek az emberek nem dolgoznak? De tényleg, mit csinálnak, mikor mondjuk nem túráznak? Azt tudom nagyjából elképzelni, hogy anno nagy vagyont örököltek, ami a bankban forog és a kamatokból lazán éldegélnek vagy esetleg nyugdíjazott katonák/pilóták (de pont írja a cikk, hogy fiatalok). Nekem csak azért hihetetlen, mert én a szorgalmi időszakban a tanulás mellett a szabadidőmben is dolgozok a cégnél, nyáron pedig folyamatosan bent vagyok, hogy először is legyen szakmai tapasztalatom, de másodsorban segítsek a nehéz helyzetben élő szüleimnek. Nyaralni is csak pár napig tudok elmenni a barátnőmmel. Az ilyen emberek, hogy csinálják(ták)?



2016. aug. 23. 10:06
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
#19: Köszi az ötleteket! Kár hogy már nem fordíthatom vissza az idő kerekét, de amit elkezdtem már muszáj befejeznem.
2016. aug. 27. 13:40
 22/22 anonim ***** válasza:
Én apám tagja egy csoportnak, akik tök extrém helyekre utaznak el, pl. Északi sark, Új-Zéland, mindenféle bennszülöttek lakhelyei. Ez egy kör, nem tudom, semmi extra nem kell a bekerüléshez, csak hogy ne legyél nyafka, hanem legyél hajlandó alkalmazkodni a körülményekhez. Az utazást a vezető szervezi, ők pedig "csak" fizetnek. Nem tudom, mennyi egy ilyen út, de hát az az igazság, nem élünk rosszul. De nagyon-nagyon gazdagok se vagyunk. Kertes ház, háziállatok, 2 kocsi, 2 gyerek, ilyen szintű háztartást képzeljetek el, nem vagyunk milliomosok. Mi nem akarunk ilyen extrém helyekre utazni, ezért általában csinálunk egy egyszerűbb, nem extrém családi nyaralást is (Párizs, Róma, Koppenhága, Horvátország, ilyenek). Hát ebből. Apukám mérnök, ha valakit érdekel.
2016. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!