Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem igazságtalansá...

Szerintetek nem igazságtalanság az, hogy a Szépek már eleve nagy előnnyel rendelkeznek az életben a Csúnyákkal szemben? Szépek ne válaszoljanak, úgy sem érthetik ezt.

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 12:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Paraszt fehe'r lovon te pedig csak ilyen szintű igénytelen oltásokat tudsz írni egész nap.

Kérlek, mondd el, miért vagyok hülye változtatni? Min változtassak?

Hisztizni nem hisztiztem. A tapasztalataimat meg pár tényt írtam le.

Senkit sem okolok, ha valamiben lúzer vagy béna vagyok. Csak magamat.

Miért dögöljek meg egyedül és megkeseredetten? Értem én, hogy neked ez jutott, de másnak miért kívánod ezt? :D

Ha azt feltételezted, hogy egy hülye, változtatni nem képes, hisztis, másokat okoló lúzer, egyedül lévő és megkeseredett pasi vagyok, akkor nagyot tévedtél. Ha valami nem megy, akkor elemzem a dolgot és változtatok. Hisztizni nem szoktam, ki nem állhatom a dolgot. Senkit sem okolok és lúzernak sem érzem magam. Miért dögöljek meg egyedül, ha évek óta van barátnőm és sosem volt gondom a csajozással? Megkeseredett sem vagyok. Nemsokára végzek az egyetemen, ráadásul hiányszakmában. 24 vagyok, sportolok, az átlagnál helyesebb vagyok. Miért lennék megkeseredett? :D

Amiket írtam, azért IS írtam, mert magamnál is tapasztalom. De nyomj csak még egy piros kezet, mert láthatóan magadról beszéltél.

2016. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
36%

21#

Ez az idióta kétnaponta ír ki ilyen kérdéseket, amiben azon hisztizik, hogy milyen szar az élete. Amikor megmondják neki, hogy változtasson magán, akkor meg behisztizik, hogy a nőknek csak tökéletes, millomos pasi kell. A válaszom főleg neki szólt.

2016. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
48%
22 bármilyen élesen is fogalmaz igaza van. A hisztizés semmi nem old meg. Van aki szépnek születik van aki nem. El kell fogadni mi jutott neked. Attól hogy irigykedik valaki a nála szebbekre még nem fog előrébb jutni... sőt az irigy embereket sehol sem szeretik.
2016. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ahol látok ilyen szép-csúnya katasztrofális kiakadásokat..Ha tudnák, hogy mennyire unalmasnak tartom már azt, ha valaki azzal kérkedik, hogy ő szép. Komolyan csak ennyire tudok már gondolni. Mennyire beszűkült egy olyan ember, aki csak ezt látja, ekörül forog neki minden mérce, akár ronda vagy akár szép.

Az amit te Nagy Előnynek nevezel, az sok helyen lehet puszta Előítélet. A kettőt meg nem érdemes keverni, mert semmire sem jutsz vele. Valóban lehetnek olyan emberek, akik előítéletesen mindenfélét beképzelnek arról, aki szép, de ezek az emberek természetesen Csalódhatnak.

Más dolog az, ha valaki nem csak Szép, hanem már erényei is vannak, de azok az emberek, akik Üres Szépségek, azok nem hinném, hogy túl sok helyen előnnyel indulnának, maximum az előítélet sekélyes szintjén mutatnak magukról jó benyomást, de az élet ott kezdődik, amikor közelebbről megismerik őket, és akkor hiába is lehetnek szépen, ha jellemben valami gondok vannak! És akkor ez ember megválogatja az ítélkezéseit, és már nem fog úgy viszonyulni a felülethez. Szerintem akikről beszélsz, azokat te is csak felületesen ismered. Már az is nagy tévedés, amikor úgy veszed, hogy ha valaki ronda, akkor biztos valami csodálatos belseje van, amiért értékelni kellene. Pedig egy szép embernek is lehetnek erényei, tehát marhára nem igaz, hogy a puszta szépségével érvényesülne. Viszont az már nagyon ciki, ha valaki nem szép, de emellett nem is értelmes, nincs jelleme, stb. Sajanos vannak ilyen kontraszt emberek.

Írtad, hogy "a szépek ne válaszoljanak", én nem tudom, hova soroljam magam, volt idő, amikor rám is tettek olyan megjegyzéseket, hogy nem vagyok túl szép, de idő közben változtam, a szépség nekem ápoltság, és állapot kérdése, nem csak úgy megszületik vele az ember.

2016. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Hát figyi.. Elárulom, hogy az ismerkedés legelső szakaszában számít csak a kinézet. Aztán hiába gyönyörű valaki, ha belül számukra unalmas, nem vele fognak barátkozni, hanem a jófej, nyílt, menő emberekkel.
2017. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!