Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gonosz lennék ha megvádolom a...

Gonosz lennék ha megvádolom a munkatársaimat ezzel azzal és később mégis nekem lesz igazam? Vagy csak cinikus?

Figyelt kérdés

Sokszor neveztek már a munkahelyen gonosz rosszindulatú alaknak olyan dolgokért amikor valamit mondtam X munkatársra-és később igazam is lett-mégis én lennék a gonosz?


Csak példák!

- kollega betelefonál h beteg. Egy- két nap és jön állítja. Én csak legyintek-dehogy 1-2 nap, nem jön az 1 hétig! megkapom: de rosszindulatú vagy! Majd jön a telefon másnap: hát nem lett jobban a „beteg” és … nem jön a héten. És még én vagyok a gonosz…

- másik kollega jó ideje hetek óta táppénzen. találgatják mi baja lehet mikor jön. Én csak legyintek. Nincs annak semmi baja kamu az egész, talált más helyet nem is jön többet. Majd jönni fog egy levél hogy felmondott. Hú de gonosz vagyok ilyet hogy lehet mondani. Majd jön egy levél kollega felmondott indok: talált más helyet…. és még én vagyok gonosz.

- új ember kerül be, 20 éves takony se végzettsége se referenciája se semmi. Találgatják hogy került ide ilyen fiatalon zéró végzettséggel. Én csak legyintek. Biztos a főnök rokona, nem fog az bejárni dolgozni csak kell neki egy állás papíron. Fú de patkány vagyok ilyet mondani. Majd kiderül: a főnök fia másik házasságából és nem jár be dolgozni, de azért kapja a fizut és állásban van… és még én vagyok gonosz.


Szóval miért vádolnak gonoszsággal mert „rosszakat „ mondok erről arról –és ezek 90%-ban be is jönnek? Hogy mindenkiről mindig csakis a legrosszabbat feltételezem –és többnyire igazam is van?

Hogy mindenki egy hazug mocskos csaló kb a szememben – és lám- többnyire úgy is van?


2016. szept. 21. 08:46
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

" addig szar vagy."


Én ezt nem tudom értelmezni.

Nekem csak az a kérdés: igazam van vagy nem.

Ha igazam van, akkor igazam van és kész.

1+1 az kettő ha szar vagyok ha nem.

2016. szept. 21. 10:57
 12/37 anonim ***** válasza:

10: Azért vagy gonosz, mert te is tudod, hogy ez kényszermegoldás volt. Hiszen leírod, hogy nem kapott szabit. A házépítés meg nem olyan, hogy várunk várunk, hátha elkészül egyszer.

Miért fáj ez neked?

Inkább az a gáz, hogy nem engedték el szabira és ilyet kellett kitalálnia.

2016. szept. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

11: az élet nem fekete-fehér

Nem csodálom, hogy nem szeretnek. Nem arról szól, hogy igazad van, hanem, hogy rögtön keresed a hibákat, empátia nincs benned és alig várod, hogy az orruk alá dörgölhesd.

2016. szept. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

"És még én vagyok a gonosz? Aztán miért?"


ha ezt nem tudod magadrol akkor nemcsak gonosz es rosszindulatu vagy, hanem kretén is.

2016. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Erről az ember jut eszembe, aki büszkélkedik, hogy nem köti be a biztonsági övét, mert eddig sem történt vele baleset.


Itt is az a baj, hogy ezt előre nem tudhatja, utólag derül ki. Érted?

2016. szept. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

"előre nem tudhatja, utólag derül ki. Érted?"


De az a baj hogy tudhatom... épp ez az. Mint ahogy mindeki tudja.

Na vajon a példánál maradva. Épül a ház. Szabit kér. Nem kap. Megbetegszik. Utólag kiderül hogy épült a ház...

Kilóg a lóláb ordít a csalás. Csak mindenki úgy tezs mintha semmit se látna hallana értene. Noha mindenki pontosan érti miről van szó.

És az egyetlent (engem ) aki meg ki is mondja azt amit mindenki más is gondol azt meg kikiáltják főpatkánynak.

Noha mindenki azt gondolja mint én... csak ők nem mondják ki én meg igen.


Másik eset. Nyári szabi. Kollega egyben akarta kivenni. Nem tudta csak két részben.

Mondtam előre fiygeljétek meg, a két szabi között beteg lesz... hogy mondhatok ilyet gonosz bácsi mondták.

Na mi történt? A két szabi között "beteg" lett, így egyben vette ki. AHogy akarta megspékelve kamu betegállománnyal.


Mindenki tudja mindenki érti mi zajlik.

csak eljátsszák hogy "hátha tényleg beteg volt szegény".

Hogyne persze....

2016. szept. 21. 11:51
 17/37 A kérdező kommentje:

"empátia nincs benned"


Hát azt a fórumot is olvasva bagoly mondja verébnek. Annyi empátia van bennem a világ iránt mint mondjuk bennetek irányomban.

Más szemében a szalkát is sajátodban a gerendát se...

2016. szept. 21. 11:56
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

"aki meg ki is mondja azt amit mindenki más is gondol azt meg kikiáltják főpatkánynak. "


Teljesen jogosan.


Neked nem mond semmit a szolidaritas meg az osszetartas? Hogy nem sarozzuk vagy aruljuk be a kollegankat meg akkor sem ha igazunk van?


Bakker milyen egy gerinctelen fereg vagy, es meg buszke is vagy ra.


Majd ne csodalkozz ha ezt valamilyen formaban vissza fogod kapni.

2016. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

"ha ezt valamilyen formaban vissza fogod kapni."


Majd ha én is elmegyek építkezni betegséget kamuzva majd rám is lehet köpködni.

2016. szept. 21. 11:58
 20/37 A kérdező kommentje:

"a szolidaritas meg az osszetartas"


Itt? Ebben az országban: Szolidaritás? Összetartás? Ne röhögtess. Mond te hol élsz? Mert hogy nem Orbániában az biztos.

2016. szept. 21. 11:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!