Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gonosz lennék ha megvádolom a...

Gonosz lennék ha megvádolom a munkatársaimat ezzel azzal és később mégis nekem lesz igazam? Vagy csak cinikus?

Figyelt kérdés

Sokszor neveztek már a munkahelyen gonosz rosszindulatú alaknak olyan dolgokért amikor valamit mondtam X munkatársra-és később igazam is lett-mégis én lennék a gonosz?


Csak példák!

- kollega betelefonál h beteg. Egy- két nap és jön állítja. Én csak legyintek-dehogy 1-2 nap, nem jön az 1 hétig! megkapom: de rosszindulatú vagy! Majd jön a telefon másnap: hát nem lett jobban a „beteg” és … nem jön a héten. És még én vagyok a gonosz…

- másik kollega jó ideje hetek óta táppénzen. találgatják mi baja lehet mikor jön. Én csak legyintek. Nincs annak semmi baja kamu az egész, talált más helyet nem is jön többet. Majd jönni fog egy levél hogy felmondott. Hú de gonosz vagyok ilyet hogy lehet mondani. Majd jön egy levél kollega felmondott indok: talált más helyet…. és még én vagyok gonosz.

- új ember kerül be, 20 éves takony se végzettsége se referenciája se semmi. Találgatják hogy került ide ilyen fiatalon zéró végzettséggel. Én csak legyintek. Biztos a főnök rokona, nem fog az bejárni dolgozni csak kell neki egy állás papíron. Fú de patkány vagyok ilyet mondani. Majd kiderül: a főnök fia másik házasságából és nem jár be dolgozni, de azért kapja a fizut és állásban van… és még én vagyok gonosz.


Szóval miért vádolnak gonoszsággal mert „rosszakat „ mondok erről arról –és ezek 90%-ban be is jönnek? Hogy mindenkiről mindig csakis a legrosszabbat feltételezem –és többnyire igazam is van?

Hogy mindenki egy hazug mocskos csaló kb a szememben – és lám- többnyire úgy is van?


2016. szept. 21. 08:46
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

"biztos ajánlanám neki, hogy játssza el a beteget. "


Aha. Szóval bűncselekményre buzdítod. TB csalás. Bűnrészes leszel te is.

És ha valami jóakaró a facebookos fotókkal beballag a TB-hez és bejelentést tesz TB csalásról?

2016. szept. 21. 15:47
 32/37 anonim ***** válasza:
Neked nincsenek barátaid, igaz?
2016. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

"biztos ajánlanám neki, hogy játssza el a beteget. "



Na de már bocsánat hát ott vaygunk ahol elindultunk!

Oké eljátssza a beteget mert nincs megoldás. Oké.

Na de azt tessék már megmondani huszon üzenet után hogy ha én kimondom azt hogy a betegsége egy nagy kamu és csak emögé bújt mint indok mögé-akkor én miért vagyok ezért patkány?

Mert kimondom azt ami a napnál világosabb.


Igen kimondom. CSALT.

Igen. Meg tudta oldani másképp vagy nem tudta kit érdekel.

CSALT. Tény.

Ezért miért vagyok én gonosz?

2016. szept. 21. 15:50
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress valami hobbit, hasznos elfoglaltságot, bármit ami új, ami más, amiben örömödet leled, mert ez a vészmadárkodás meg a mindig mással való foglalkozás szerintem téged is idegesít és nem tesz jót neked.

Persze mindig vannak kifogások, lehet kifogásokat gyártani: "hogy tudnék mással foglalkozni amikor nekem kell dolgozni ahelyett, aki ezt-azt csinálja"...

Ezzel a mentalitással nem közösségépítő, hanem közösségbomlasztó elem leszel mindenhol...

Pozitív dolgokat nem szoktál állítani soha csak ilyen negatívumokat? Borzalmas lehet.

Lelkileg szükséged van az lyen játszmákra a "na ugye hogy megymondtam" érzésre, hogy átélhesd: te tökéletes, tévedhtetlen vagy, megmondtad előre...

Nézz szembe ezzel tudatosítsd mert a későbbiekben csak rosszabb lesz.

Szakemberhez is fordulhatsz segítségért, mert nagy problémáid lehetnek ebből a mentalitásból...

2016. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

"Pozitív dolgokat nem szoktál állítani soha csak ilyen negatívumokat?"


Nem mert pozitzívat semmit se látok. Sógorok komék haverok világa ez semmihez se értő mocsok retkek pöffeszkednek akik egyedül szarni se tudnak ahhoz is hülyék.

Tudod hogy ide hozzánk fluent english nélkül és referencia diploma nélkül senkit se vesznek fel? Szóba se állnak veled.

Ja kivéve a főnököt. Neki se nyelvtudása se tapasztalata se végzettsége se semmije. De jó az úgy elvégre ő a főnök neki semmit se kell tudni mert mindent végeznek helyette. Világos.

2016. szept. 21. 17:43
 36/37 anonim ***** válasza:

Ha neked ilyen fos van az agyadban, kár is magyarázni. A hozzád hasonlókkal az a baj, hogy soha nem látják be, ha nincs igazuk.


Minek kell kimondani valamit, amit mindenki tud? Ez olyan, mintha ülnél a metrón felszállna egy 300 kilós pali, és elkezdenél üvölteni, hogy "ő kövér, ő dagadt!".


Chill the fuck out.

2016. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező ha mindazt az energiát, amit a gyűlölködésre, irigykedésre, a kollégáid ócsárolására és frusztrált panaszkodásra versz el, munkakeresésre és önképzésre fordítanád, már hatvanszor felmondhattál volna és találhattál volna jobb helyet. Sőt, már csak ha a felét is.

Nem tudom az ilyen nyomorult görcsöket sajnálni, de senki más sem, egész egyszerűen nevetséges vagy. Rinyálni azt baromi jól tudsz, ezt mindannyian tudjuk a kérdéseid alapján, de lóf.szt se teszel, hogy változzon a helyzeted, szóval további kellemes mindennapi agyvérzést nyugdíjig a mostani helyeden.

2016. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!