Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichiáterem kitöltetett...

Pszichiáterem kitöltetett velem egy tesztet. Miért voltak ilyen buta kérdések benne?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy miért de pszichiáterem kitöltetett velem egy többszáz kérdéses MMPI tesztet. Ilyen eldöntendő igaz/hamis kérdések voltak benne hogy a ló akkor húz jobban ha ütik és verik? Mondom igen. Aztán volt olyan hogy oda szoktam e sózni állatoknak mondom igen. Nem értettem mire ez a sok állatos kérdés mivel felnőtt huszonhét éves férfi vagyok!


Volt olyan buta kérdés is hogy gyorsabban vizelek e mint a többi ember na ez kiverte nálam a biztosítékot mert én azt honnan tudjam. A másik kérdés hogy vonzódom e az azonos neműekhez ebben nem értettem hogy testileg e vagy lelkileg?


Eredményem alapján disszociális személyiség infantilis és éretlen vonásokkal. pszichiáteremnek mondtam hogy miért ad diagnózist ilyen szintű kérdéses teszt után? Erre papol hogy anamnézis meg életút alapján meg ilyenek miatt nem tudok beilleszkedni. Hát és ezért fizetek neki!


Kérdésem hogy ki ért egyet velem?



2016. szept. 29. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%
Rosszul tákolta össze a női újságokból a "tesztkérdéseket".
2016. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
utolsó hogy te mekkora gyökér vagy -.- ne beszélj így a pszichiáteremről!
2016. szept. 29. 21:51
 13/15 anonim ***** válasza:
3%

Agyad és érettséged mint egy fél bolhának.

A pszichiátered egy lúzer barom, de itt mindenben igaza van 99%osan. Ülj le te nagyképű kis hülyegyerek.

2016. szept. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiába vagy a pszichiátrián.


Azért kérdezhette, mert ezzel megtudta volna, hogy különbnek tartod magad a többiektől, vagy sem. Tehát gyorsabban vizelsz a többieknél? Igen (ó, igen én más vagyok, mint a többi) Bár tényleg elég nevetséges kérdés...

2016. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A lovas kérdés például mutatja, mi motivál. Van, akit az, ha a hibáiért lecseszik. Van, akit meg az, ha a jó teljesítményéért jutalmazzák.
2016. szept. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!