Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják az olyan embert...

Hogy hívják az olyan embert akinek a felfogóképessége alacsony?

Figyelt kérdés
Hogyan szokták hívni az olyan embereket, aki pld. leírt szöveg alapján sem képes megérteni valamit, vagy egyszerűen olyan hülye, hogy többször is visszakérdez egy 120x elmondott mondatra..?
2016. nov. 27. 19:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

8.

Nem mindegy, hogy valaki fogyatékos(fizikailag), vagy értelmileg. Ne keverd össze a kettőt, mert én nem szoktam használni a fogyatékos szót senkire.

Mellesleg nem tudhatod, hogy mennyire vagyok értelmes, vagy mennyire nem, szóval mellőzd ezt a típusú lealacsonítást.


9.

Van rá hasonló szó, példáúl a gyengeelméjű, ilyesmi szavakat keresek és nem olyanokat, mint amiket bemásoltatok fentebb, mert azok abszolút nem ide tartoznak.. Ha nem tudsz hasonló szót rá, akkor feleslegesen szólsz hozzá a kérdésemhez. Mellesleg senki nem magyarázott semmi olyasmit, amit meg kellett volna értenem. (A 8. válaszoló is csak azt próbálja beadni, hogy hülyék vagyunk, mert az ő barátja nem figyel a másik embertársára, azaz figyelembe se veszi amit mondanak neki, mert folyamatosan elkalandozik a gondolata.. Főleg úgy, hogy én nem is az ilyen emberre kerestem rövidebb szót.)

2016. nov. 28. 15:26
 12/14 anonim ***** válasza:

#11 - tegnap nem szóltam, de pl a bemásoltakban szerepel a gyengeelméjű.

Elnézést, hogy bemásoltam félszáz szinonimát. Ennek a szerzője is hülye, meg nyilván én is. És valószínű a víz is, ha egy kacsa nem tud úszni.

Többet segítő szándékakkal természetesen nem közeledek feléd. Remélem e kérdés lehetőséget ad, hogy más oldalamat is "megismerd".

További szép napot! :D

2016. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Párat kimásolva a listádból..

buta, zakkant, elmebeteg, elmebajos, szerencsétlen, balfék, tehetségtelen, vesztes

Ezek számomra mást jelentenek.

2016. nov. 28. 20:14
 14/14 anonim ***** válasza:

SZÁMODRA.

Ez a kulcsszó.

2016. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!