Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy normális válaszomhoz...

Ha egy normális válaszomhoz odaírom, hogy 16/L vagyok, és erre rám ír egy 28 éves pasi, hogy van-e kedvem beszélgetni, akkor azt mire véljem?

Figyelt kérdés

Én bármikor szívesen beszélgetek bárkivel, csak azt nem értem, hogy egy 25 és 30 közötti férfi mit akarhat tőlem? Nem konkrétan egy adott témával kapcsolatban ír, fűz hozzá gondolatokat, hanem ilyen mizu hogyvagy dolgokat dob be.


És amikor mondom, hogy nem szeretnék ismerkedni, akkor azzal jön, hogy oké, ő is csak beszélgetni szeretne. Ez így nem fura picit? Vagy részemről nem baj, mert bárkivel beszélgetek, de egy felnőtt férfi miért ír rá valakire csakúgy, akihez se korban, se érdeklődésben semmi köze?


2016. dec. 27. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én tényleg csak beszélgetni akarok

24F

2016. dec. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyilván azért, mert egy elkeseredett pedofil.
2016. dec. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nekem írhat 30 év körüli nő 33 éves pasi vagyok :P
2016. dec. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!